2737
2739
عنوان

با روسری جلو نامحرم چه رقصی کردن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4361 بازدید | 77 پست
افرین توی یه تایپیک هم همین بحث بود من میگفتم چادر میپوشم اما توی عروسی مثل بقیه هستم میگفتن نه زشت ...

منم عقیدم همینه یا کلا حجابو رعایت کن پای اعتقاداتتم باش و دیگه نرقص ولی اگه میخوای برقصی حجابت چیه 

💏"You & me 💕make a wonderful "We
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو شهر ما لباس محلی میپوشن موقع عروسیها

بعد روسریش نازکه توریه موهاشونم یه مدل خاصیه که باسد مشخص باشه

حالا بعضیها نمیخوان موهاشون مشخص باشه اون روسری رو نمیپوشن و روسری معمولی میپوشن میگن زشته نامحرم موهامو ببینه ولی در عوض تااا دلت بخواد میرقصن🤭🤭😅😅

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
منم عقیدم همینه یا کلا حجابو رعایت کن پای اعتقاداتتم باش و دیگه نرقص ولی اگه میخوای برقصی حجابت چیه& ...

تموم شد

من چادر برای زیبایی میپوشم چون به نظرم با چادر قشنگترم

خب توی عروسی ها هم مثل همه هستم

پرستارم و عاشق پرستاری هستم
2728
من عروسی داداشم موقعی که داداشم اومد داخل زنونه.یه خانم اومد باهام رقصید چادرشم سرش انداخته بود می گ ...

من اصلا دوست ندارم جلوي نامحرم برقصم بعد تو عروسيه دختر خالم مادربزرگم  هي ميگفت پاشو جلوي عروس دوماد برقص ميگيم فيلمبردار فيلم تو رو نگيره😳

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
2740
من اصلا دوست ندارم جلوي نامحرم برقصم بعد تو عروسيه دختر خالم مادربزرگم  هي ميگفت پاشو جلوي عروس ...

خخخ 

اره منم بدم میاد یه عروسی شمال رفتم از اول تا اخر با حجاب نشستم بدترین عروسی بود رفتم .

خداروشکر

به این کار میگن خودسانسوری😦

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊
تو موقعیتش نبودی بفهمی وقتی به حجاب اعتقاد نداری ولی مجبوری چقدر گنده  واسه همین برات خنده دار ...

میدونی منم تقریبا هیچ اعتقادی ندارم به حجابم و بیشتر به خاطر خانوادمه 

ولی این تناقضه برام خیلی خنده دار بود 

عروسی من خواهرشوهرمو دخترش و عمه های شوهرم با چادری ک فقط بینی بیرون بود شب حنابندون یه تیکه رفتن بیرون رقصیدن.خوبه من اونجا نبودم.وگرنه از حرص میترکیدم

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
2706