2737
2734
عنوان

فولیکول 23 و احتمال بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6213 بازدید | 47 پست
عزیزم اگه فولیکول خوب باشه برای آزاد سازی تخمک آمپول میزنه،ربطی به قرص نداره.شما خودت فولیکولت خوبه ...

ن من تاحالا سونو فولیکول ندادم نمیدونم چخبره

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
ن من تاحالا سونو فولیکول ندادم نمیدونم چخبره

حتما بده ببینی چه خبره😂

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن هنوز ولی چهار پنج تا فولی داشتم قبلا نشده امروز نوبت دکتر دارم نشده احتمالا باید بزنم قیمت این ام ...

کلا آزاده

من دونه ای ۷۵گرفتم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2731
ن هنوز ولی چهار پنج تا فولی داشتم قبلا نشده امروز نوبت دکتر دارم نشده احتمالا باید بزنم قیمت این ام ...

من دوتا خریدم 75 تومن.

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم
کلا آزاده من دونه ای ۷۵گرفتم

Hcg5000دیگه؟؟دونه ای 33 تومنه چقد گرون خریدی

جدی اخه یه سری گفتن بهم نزدیک دو تومن خب باز خیالم راحت شد

من گونال ۷۵،پودری غیریخچالی گرفتم ۷۵تومن

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2738
مرسی گلم پس خیلی گرون نیس من توقع یکی دو تومن داشتم

منم اول همین استرسو داشتم خدا کنه با همینها نتیجه بگیریم تو این شرایط اقتصادی هر سری میرم دکتر 250پیادم

Hcg5000دیگه؟؟دونه ای 33 تومنه چقد گرون خریدی

نه گونال اف۷۵ پودری

دوز بالاتر و قلمیش خیلی گرون تره

سلام عزیز جان باردار شدید همون ماه با فولی ۲۳؟ چون من دقیقا شرایطم مشابه شما الان؟

سلام عزیزم.نه من ماهه بعدشم لتروزول خوردم اما فولیکول نداشتم...یه دوماه بعد بدونه دارو دقیقا یکبار رابطه داشتم باردار شدم.ایشالله شما باردار میشی سعی کن بیخیال و بدونه استرس باشی...

2706