2703
2553
عنوان

فولیکول 23 و احتمال بارداری

6092 بازدید | 47 پست

سلام بچها یک سال اقدامم؛دوماهه دارم لترورول میخورم روز سیزده یه فولیکول 23 داشتم.همون روز اچ سی جی زدم دوتا.به نظرتون احتمال داره این ماه نتیجه بگیرم؟؟تورو خدا برام دعا کنید خسته شدم از انتظارو حرفه مردم.

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله

من ماه قبل با فولی ۱۸ و۱۷ و۱۶ نشدم

این ماه آمپول گونال میزنم

امیدوارم نتیجه بده

سه شنبه سونو واژینال دارم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2720
آره عزیزم چرا نشه توکل بر خدا

مرسی عزیر دلم

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم
انشالله من ماه قبل با فولی ۱۸ و۱۷ و۱۶ نشدم این ماه آمپول گونال میزنم امیدوارم نتیجه بده سه شنبه ...

منم ماهه گذشته یه فولیکول 18 داشتم امانشدم.

اره فولی شما عالیه

کاش منم این ماه فولی خوب داشته باشم

الهی به حق فاطمه زهرا این ماه همه مامان شیم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2714
سایزت ک عاااالیه ایشالله مییییشیییی😀😀😀❤❤ ولی نشدم ناامید نشو گلم ادامه بده❣

مرسی عزیرم

اره فولی شما عالیه کاش منم این ماه فولی خوب داشته باشم الهی به حق فاطمه زهرا این ماه همه مامان شیم

ایشالله این ماه روز مادره کاش هممون مامان باشیم تو این روز...یعنی میشه بی بی منم مثبت بشه

ایشالله این ماه روز مادره کاش هممون مامان باشیم تو این روز...یعنی میشه بی بی منم مثبت بشه

انشالله من دقیقا ۲۶بهمن موعدمه

فولیکول ۱۷هم خوبه؟

عزیرم بودن کسایی که با فولیکول 10 باردار شدن اما با 23 نشدن فقط خدا باید بخواد روز چند رفتی سونو

2706