2737
2734
عنوان

فولیکول 23 و احتمال بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6213 بازدید | 47 پست

خوبه که ...البته من دارویی مصرف نکردم اینطوری سونو دادم من روز ۱۳ فآلیکول ۱۱ و ۱۲ داشتم دکتر گفت نمیگیره اما خدا خواست و با همون باردار شدم خدا باید بخواد که بی اذن اون نه درختی ثمر میده و نه زنی باردارمیشه نه برگی از درخت میافته، توکل کن به خدا

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله من دقیقا ۲۶بهمن موعدمه

من 21😢😢

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم
2731
خوبه که ...البته من دارویی مصرف نکردم اینطوری سونو دادم من روز ۱۳ فآلیکول ۱۱ و ۱۲ داشتم دکتر گفت نمی ...

اره میدونم.کاش خدا واسه همه بخواد واسه منم بخواد

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم
گلم من فقط متفورمین میخورم اگ فولیکولم خوب باشه هم امپول میزنه؟؟

خو خوبه من 6 ماهه متفورمین میخورم دو ماهه لتروزول 

2740
واسه من ۱۹ بود نشد . منم خسته شدم اه

چند ماه اقدامی؟؟

خو خوبه من 6 ماهه متفورمین میخورم دو ماهه لتروزول 

برا من امپولم میزنه؟؟تو سونو فولیکول؟

یا امپول فقط برا کلومیفن و لتروزوله؟

من از آبان ماه روزی یکی متفورمین میخورم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
برا من امپولم میزنه؟؟تو سونو فولیکول؟ یا امپول فقط برا کلومیفن و لتروزوله؟ من از آبان ماه روزی یکی ...

عزیزم اگه فولیکول خوب باشه برای آزاد سازی تخمک آمپول میزنه،ربطی به قرص نداره.شما خودت فولیکولت خوبه ماچون فولیکولمون خوب نیست این قرصهارو میخوریم

گونال زدی این ماه؟از این گونال پودری ها

ن هنوز ولی چهار پنج تا فولی داشتم قبلا نشده امروز نوبت دکتر دارم نشده احتمالا باید بزنم

قیمت این امپول ها ازادش چنده گلم میدونی؟

💙 آریای من 💙
2706