2733
2734
چرا عزیزم حس نداری

خب نمیدونم چجوریه تجربه نکردم که🥲😂

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام چی شد؟ این بنده خدا پشیمون شد؟؟

سلام عزیزم اره پشیمون شده ولی شوهرش میگه حتما باید سقط کنی اونم میگه سقط نمی کنم الانم خونه باباشه اینقد خودشو زده موهاشو کشیده میگه اگه بگید سقط کنم اول خودمو میکشم میگه یه خواب واقعی عجیب دیدم خوابم تعریف نمی کنه خداروشکر سر عقل اومده ولی شوهرش زور میگع

2742
سلام عزیزم اره پشیمون شده ولی شوهرش میگه حتما باید سقط کنی اونم میگه سقط نمی کنم الانم خونه باباشه ا ...

باز خداروشکر تصمیم گرفته این کارو نکنه، انشالله همسرش هم پشیمون بشه و نخواد ک خانمش سقط کنه

خدایا شکرت♥️
2738

تا11هفته معمولا باقرصه

من بچم اخر16هفته بود بستری شدم و 6تا دوز قرص داشتم دوز سوم طفلی سقط شد 

دکترو پرستارا میگفتن تو این سن احتمالش کمه باید کورتاژ میشدم....

سنشونم زیاد دکترا مجوز نمیدن الان

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65

دلم برای دخترش سوخت.فک کن بچه شاهد دعوای پدر و مادرش باشه اونم به خاطر جنسیت بچه هاش.

اینایی که جنسیت واسشون مهمه حتما باید دنبال راه مطمئن باشن نه روش طبیعی

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚برای هم دعای خیر کنیم 💚  

الان رفتند پیش دکتر که نامه بدن از پزشکی قانونی اگه سقط شد تقصیر دکترا نیس میخواهند توده شو عمل کنند ویک مرحله هم شیمی درمانی بعد عمل دکتر هم گفته بچه ها سقط میشند😭😭

وای خوش به حالش😍😍😍 آرزومه دوقلو خدا بهم بده اونم دو تا دختر😍 چرا آخه میخواد سقط کنه😭 چون دختر ...

اره عزیزم بخاطر اینکه دخترن ولی باید سقط بشن دیگه دکتر گفته

2706