2733
2734
خیلی نامردی.... فقط کافیه همین یک جمله است که گفتی مادر معتاد و هرزه اش به گوش اون برسه و یا دلش بش ...

فکر میکنی تهمت میزنم میگم مادر معتاد و هرزه 

میخوای مدرک دادگاهیشو اینجا بزارم ببینی چه خبره 

چرا اخه بچگانه نظر میدی 

چه خیری داره ک بین اینهمه کاربر ناشناس من الکی بگم معتاد و هرزه

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسه خودتو مظلوم جلوه نده

من شمارو نمیشناسم که بخوام مظلوم قصه باشم میخوای اصلا بگو نامادری اوا منم خیالت راحت شه

2731
دقیقا شرایط و صبر و حوصله شمارو دارم ب جز موردی که دکتر روانپزشک پسر همسرم میگه بچه سالمه دارو لازم ...

شما باید قضیه رو از نگاه او ببینید بچه این منطق نداره ، بشدت عصبانیه دلش میخواد مثل بقیه بچه ها مادر و پدرش کنار هم باشن و کاملا حق داره و هنوز به این درک نرسیده که توی بعضی مسایل تصمیم گیرنده نیست ،در هر صورت همون مهر و عاطفه ای که برای فرزند خودتون دارید ازین بچه هم دریغ نکنید 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
بسه خودتو مظلوم جلوه نده

ولی مطمئنم تو خودت اگه موقعیتش باشه با این قضاوتای نادرستش هزار تا از نامادری اوا بدتری

ازت ممنونم که بین اینهمه کاربر فقط ی لحظه درک کردی چی میگم ب خدا من ادم بد داستان نیستم

منم اول از حرفت ناراحت شدم سیاست حرف زدن نداری ، مادر منم نامادری بود برای داداشم زمین خرید بهش رسید ، فرستاد تهران هنر یاد بگیره  دختر خالمو براش گرفت ،طلا گرفت الان ده ساله ندیده رفته مادر خودش که ولش کرده بود و پیدا کرده با اون رفت و آمد میکنه، نزنش ، محبت کن ، صبور باش ، ولی روش حساب باز نکن خودتو نکش براش 

اهو چیشد

چرا سارارو نمیگیرن؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
من شمارو نمیشناسم که بخوام مظلوم قصه باشم میخوای اصلا بگو نامادری اوا منم خیالت راحت شه

والا اگه آدم خطرناکی نبودی بدجنس نبودی نمیگفتی حتما خون بع جگر کرده اونو کشته😏بچه های خود آدم هم آدمو اذیت میکنن باید بچرو کشت؟خود داداشم ۱۳سالش اینقدر مادرمو اذیت می‌کنه که بیا ببین اونوقت باید داداشمو بکشع؟نه بچه های خودتون اینقدر دوست دارید اذیت هاشونم به چشمتون نمیاد ولی چون بچه خودتون نیست اگه اذیت کرد یعنی بد جنسع

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
[QUOTE=338893527]عزیزم مگه نمیگی ۸ ساله ازدواج کرد و بچه ۱۰ سالشه پس از دو سالگی تحت تربیت شما و پدر ...

چه روش اشتباهی در پیش گرفتن در قبال بچه☹

خدا کمکتون کنه انشالله صبر و توانت مضاعف بشه 

عزیزم فقط باهاش مدارا کن و از مشاور و روانشناس کمک بگیر

خدایا شکرت...
2706