2733
2739
براش صلوات می‌فرستم،الهی به حق خود خدا منصرف بشه و خود خدا به دلش بندازه 😔 بگو شاید این دخترا از صد ...

الهی خیر ببینی عزیزم ببین حودش اینقد نماز خون و قران خون بود که نگو ولی حالا انگار اصلا اون ادم قبلی نیس کسی چه میدونه چه زجری میکشه الان😭😭

با قرص نمیشه چون ماه بارداریش بالاست و فقط امکان کورتاژ توی بیمارستان هست که رضایت همسرش لازمه، ضمنا ...

همسرش بیشتر از اون دوست داره سقط شه میگه تو شکمم بمیرن کافیه کورتاژ میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی خیر ببینی عزیزم ببین حودش اینقد نماز خون و قران خون بود که نگو ولی حالا انگار اصلا اون ادم قبلی ...

دلم برای دختر خاله ات سوخت 

تو چه فرهنگی هست که تو ۲۳ سالگی یک دختر شش ساله داره سه سال هم تحت درمان بوده برای دوقلو زایی یعنی عملا از ۱۷ سالگی فقط فکر بارداری و زایش بوده انگار یک ماشینه 

الانم که بنده خدا سرطان گرفته 

دقیقا میگه چون دخترن واسه همینن سرطانشو فراموش کرده اینقد غصه خورده که دخترن

دیگه خودش میدونه عاقبت خوبی نخواهد داشت 

شما هم نشین پای حرفای ناشکریش بعضی آدما تا سرشون ب سنگ نخوره متوجه خیلی چیزا نمیشن 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
2731
نه بابا گفتن توده رو با جرحی برمی داریم هیچ مشکلی واسه بچه هاتم به وجود نمی یاد این خودش رفته قرص او ...

کاش به عذاب اعتقاد داشت 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

فقط بخاطر اینکه دخترن میخاد سقط کنه؟! اولا که سقط نمیشه و ممکنه بچه مورد دار بشه دوما که اگه جنسیت براش مهم بود چرا ای وی اف نکرد سوما اگر پول ای وی اف تعیین جنسیت برای جنسیت موردعلاقه نداشت چرا همچین ریسکی کرد😐

و در آخر بنظرم کسیکه جنسیت بچه براش مهمه نمیشه اسمش رو مادر گذاشت ملت تنها نگرانی ک دارن اینه ک بچه سالم باشه به تنها چیزی که فکر نمیکنن لای پای بچس،امیدوارم اون خانوم هم سرعقل بیاد و هیچوقت همچنین کاری نکنه

آخه چرا زودتر نرفته سونو؟ آی وی اف تعین جنسیت کرده بوده که مطمئن بوده پسرن؟ اگر طبیعی اقدام کرده ک ...

خب میگم سه ساله تحت نظر دکتره واسه پسر اونم دوقلو دیگه هر ماه پانزده تا امپول میزده روز تخمک گذاری قرص میخورده نمی دونم رابطع یعنی همه شو مو به مو انجام داده دیگه گفتند صد درصد پسره اصلا هربار رفته سونو اینقد مطمین بوده  نپرسیده نه ای وی اف نبوده طبیعی دیگه الان شش ماهگی پرسیدند گفتند دختره

2740
الهی خیر ببینی عزیزم ببین حودش اینقد نماز خون و قران خون بود که نگو ولی حالا انگار اصلا اون ادم قبلی ...

براش نذر ۱۴ هزار صلوات کن و از خدا بخواه بعد دنیا اومدنش شده ی سفره کوچیک برا حضرت رقیه بندازید، الان جز خدا هیچکس نمیتونه راضیش کنه، کاش من میشناختمش🥺 باش شده بود تا صبح حرف بزنم نکنه😔 نکنه که با دستای خودش زندگیشو نابود می‌کنه، تو کار خدا دست میاره مخلوق خدا از زندگی کردن منع میکنه،کسی ک اینکار کنه انگار با خدا جنگ کرده🥺 بگو خوب بود الان دربه در دنبال دکتر برا بچه دار شدن میگشتی؟ پس چرا هدیه خدا و بهش پس میدی، روزی هزار بار شکر کن خدا انقد بزرگه انقد خوبه🥺 بگو پاقدم اینا ممکنه زندگیت زیر و رو بشه🥺 همینطور ک با مرگشون ممکنه زندگیت بد بشه پس نکن با خدا لج نکن

خدایا شکرت♥️
دلم برای دختر خاله ات سوخت  تو چه فرهنگی هست که تو ۲۳ سالگی یک دختر شش ساله داره سه سال هم تحت ...

ایی خیلی بدبخته تو روستاهم هستند بیشتر واسه همینه یکم طرز فکرشون قدیمیه کاش خدا بهش رحم کنه 😭

براش نذر ۱۴ هزار صلوات کن و از خدا بخواه بعد دنیا اومدنش شده ی سفره کوچیک برا حضرت رقیه بندازید، الا ...

چه حرفای قشنگی گفتی ممنون ازت😭😭😭

ولی انگار شیطان رفته تو جلدش میگه اگه خودم سر این بچه هام بمیرم بازم سقطشون میکنم سه تا دختر نمی خوام😭

عزیزم بخاطر سرطانش نمی خواد سقط کنه هیچ ربطی هم به سرطان نداره حتی گفتنتوده بدخیم و برمیداریم بچه ها ...

به این دو تا طفل معصوم رحم کنه شاید خدا یه نگاهی بهش انداخت و شفا گرفت، دختر و پسر چیه دیگه. هم خودش و هم اون اطرافیانی که دختر و پسر میکنن و دختر خاله تونو به سمت سقط سوق میدن تو قتل این ۲تا بچه شریکن و فردای قیامت یقن شونو گرفتن کاری از دستشون بر نمیاد. باهاشون حرف بزنید منصرفشون کنید عزیزم

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
فقط بخاطر اینکه دخترن نمی خوادش کاش سرعقل بیاد

انشالله سرعقل بیاد و تاوان نده، خود خدا کمکش کنه، واقعا هیچوقت دوست ندارم تا به این درک نرسم کامل که وجود دختر پسر برام فرقی نداشته باشه مادر بشم،🥺فقط می‌خوام بچم سالم بشه آگاه باشه و موفق بشه، البته اول خدا منو عشقم و بهم برسونه🥲

خدایا شکرت♥️
2706