2752
2734

چی بنویسم؟ قبلا گفتم ولی اقدامی نکردن برا بار دوم چی بنویسم بفرستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هزینش شما خودتون پرداخت کردید

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

سلام عزیزان امیدوارم حالتون خوب باشه 

جسارتن  هزینه اسفالت کوچه پرداخت کنید

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅شمایی‌که میگی‌برو‌پیش.روانشناس‌فک‌کنم‌تاحالاخودت‌نرفتی‌     وگرنه میدونستی جلسه‌۴۰۰‌تمنه‌😂نمیگفتی‌برو تاپیک:شوهرم‌بهم پول‌توجیبی‌نمیده‌برو روانشناس‌   شوهرم‌سرکار‌نمیره‌نون‌‌نداریم‌ببرش روانشناس کارندارم افسرده روانشناس اگ پول روانشناس داشتیم خب چیزیمون‌نبود خااهررر

قبلا چی نوشته بودی؟ همه رضایت داشتن از آسفالت کوچه؟ 

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

با عرض سلام و احترام

همسایگان عزیز لطفا مبلغ آسفالت را واریز بفرمایید.

جسارتا توش قید نکن..چون باااید واریز کنن دیگه

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
پول اسفالت کوچه رو پرداخت کنید تا با اسفالت کوچه یکیتون نکردم 😒

😂😂 افرین 

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅شمایی‌که میگی‌برو‌پیش.روانشناس‌فک‌کنم‌تاحالاخودت‌نرفتی‌     وگرنه میدونستی جلسه‌۴۰۰‌تمنه‌😂نمیگفتی‌برو تاپیک:شوهرم‌بهم پول‌توجیبی‌نمیده‌برو روانشناس‌   شوهرم‌سرکار‌نمیره‌نون‌‌نداریم‌ببرش روانشناس کارندارم افسرده روانشناس اگ پول روانشناس داشتیم خب چیزیمون‌نبود خااهررر

سلام به همسایه های محترم و گرامی

برای این که  توی این وضعیت بد اقتصادی هزینه ها روی دوش یک نفر نیوفته  و همزنان یه کوچه خوشکل داشته باشیم بیایید تا هرکس محبت کنه و قسمتی از پول آسفالت که سهمش هست رو واریز کنه 

2706