2752
2734

دختر خاله ی شما در کل دوست داره انگار فقط راه اشتباه رو بره ..

خودش میدونه و خدای خودش ایشون حتی نمیگه بخاطر بیماری 

میگه چون بچه ها دخترن میخواد سقط کنه 💔 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی عقل نباشه جان در عذابه! 

حکایت خیلی هاست. 

این تفکر، نسل به نسل می‌خواد منتقل هم بشه؟!

انگار رفتن لباس بخرن! قرمز نمی‌خوان حتما زرد باشه مثلا! 

انگار نه انگار بحث تولد انسانه! 

باور نمی‌کنم هنوز هستند کسانی که به قدرت زاد و ولدی که حیوانات هم دارند و جنسیتی که هیچ قدرتی در ایجادش ندارند و صرفا هدیه ی خداست افتخار می‌کنند! 

باورم نمی‌شه که هنوز کسانی هستند که ارزش پاره ی تنشون براشون به جنسیتش بستگی داره! حالا چه دختر و چه پسر…

مادر و برادر همسرشون نظر می‌دن که دختر نمی‌خوان؟!! مگه بچه ها مال اونا هستند!؟! 

هربار میام تو ی این سایت متحیر می‌شم از حجوم کوته نظری، فقر فرهنگی و عدم قدرت تفکر بعضی از افراد که کم هم نیستند…

چه صبری داره خدا!

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
منم بهش گفتم شاید خدا امتحانت کنه اگه بچه هارو نگه داری خوب بشی ولی میگه اگه بمیرمم سقطشون میکنم

یکی اینکار کرد بچش و تو ماه بارداری بالا سقط کرد و خدا دوتا بچه دیگه داشت و بلایی بد سر اونا اورد، بگو اینکار تاوان داره تو بچه دیگه داری،اصلا اینکار و نکنه، بگو تا عمر داری میسوزی اشتباه نکن، چقدر خدا دوستت داشته دوتا فرشته معصوم بهت داده، بگو سقط الان مثه کشتن دخترته ک الان داره زندگی می‌کنه پس اینکار و نکن زندگی اونا و ازشون نگیر که کارما می افته دنبالت، هرجوره منصرفش کن🥺 من خیلی ناراحت شدم،لطفا باش حرف بزن، بگو شاید همینا باعث شدن خدا بعدها بهت پسر بده، بگو خیلی ها حسرت بچه و میخورن ناشکری نکن

خدایا شکرت♥️
یکی اینکار کرد بچش و تو ماه بارداری بالا سقط کرد و خدا دوتا بچه دیگه داشت و بلایی بد سر اونا اورد، ب ...

کاش میدیدیش قرصم اورده با حرف هیچ کس راضی نمیشه سقط دخترا از یه طرف که شش مهشونه سرطان خودشم از یع طرف😭😭😭

وقتی عقل نباشه جان در عذابه!  حکایت خیلی هاست.  این تفکر، نسل به نسل می‌خواد منتقل هم بش ...

خدا سر دشمنممم نیاره بخدا اگه ببینیش اینقد گریه میکنی که نگو سه ساله تحت نظر دکتره انواع و اقسام دارو وامپولو زده این همه زحمتشون به باد رفت سرطانم داره توروخدا شاید دعای شما گیرا باشه براش دعا کنید😭😭

کاش میدیدیش قرصم اورده با حرف هیچ کس راضی نمیشه سقط دخترا از یه طرف که شش مهشونه سرطان خودشم از یع ط ...

هرکار میتونی کن برای انصرافش والا من تنم لرزید با اینکار 

خدایا شکرت♥️
دختر خاله ی شما در کل دوست داره انگار فقط راه اشتباه رو بره .. خودش میدونه و خدای خودش ایشون حتی نم ...

دقیقا میگه چون دخترن واسه همینن سرطانشو فراموش کرده اینقد غصه خورده که دخترن

توروخدا براش دعا کن خدا خیرت بده 

براش صلوات می‌فرستم،الهی به حق خود خدا منصرف بشه و خود خدا به دلش بندازه 😔 بگو شاید این دخترا از صدتا پسر بیشتر به دردت بخورن، دختر🥺فرشته ای که دلسوزت میشه تو میانسالی و پیری نگه دارته,🥺بگو نکن عوضش اینکار کنی خدا یه پسری هم بهت بده که روزی هزار دفعه خودت از دنیا اوردنش نفرین کنی خوبه؟ پس بذار با قدم اینا خدا بعدها بهت پسر بده یه پسر صالح یکی ک مایه ی افتخارت بشه، بگو انقد خدا قشنگ میچینه همه چیز و به حکمتش شک نکن تو مخلوق خدایی بسپار بهش 

خدایا شکرت♥️
بخاطر جون یک نفر که جون ۲ نفرو نمیگیرن . دوست من دقیقا مشکل دختر خالتون رو داشت جنین رو تا ماه ششم ن ...

عزیزم بخاطر سرطانش نمی خواد سقط کنه هیچ ربطی هم به سرطان نداره حتی گفتنتوده بدخیم و برمیداریم بچه ها هم سالم میمومند این خودش واسه اینکه گفتند دخترع میخواد سقط کنه قرصم اورده

2706