2737
2734
عنوان

فولیکول 23 و احتمال بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6213 بازدید | 47 پست
سلام عزیزم منم دقیقااا مث شما ماه دومه که لتروزول خوردم امشب سونو دادم فولی 23 داشتم,شما باردار شدی؟

نه عزیرم.من ماهه بعدشم خوردم اما فولی نداشتم دوماه بعد بدون هیچ دارویی و با یکبار نزدیکی باردار شدم خوردن لترورول بدونه تاثیر نیست و مطمعنن نقش داشت تو بارداریم اما مهمترین چیز بیخیالیه.اصلا استرس نداشته باش.میدونم خیلی سخته اما سعیتو کن.بخدا جواب میده.من بعد یکسالو نیم چون کرونا امده بود بیخیال بارداری شدم.دقیقا همون ماه باردار شدم.ایشالله تو با این فولیکولت باردار میشی عزیرم

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم
سلام عزیزم منم دقیقااا مث شما ماه دومه که لتروزول خوردم امشب سونو دادم فولی 23 داشتم,شما باردار شدی؟

دقیقا تو بهمن بود که رفتم سونو دادم دیدم فولی ندارم.تو فردوردین باردار شدم.تو بهار خیلی احتمال بارداری بیشتر میشه.

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیرم.من ماهه بعدشم خوردم اما فولی نداشتم دوماه بعد بدون هیچ دارویی و با یکبار نزدیکی باردار شدم ...

مشکل همینه دیگه بیخیال نمیتونم بشم ولی تمام سعیمو میکنم,ممنون عزیزم خدا نی نیتو حفظ کنه😍

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤