2733
2739
عنوان

مشکل من با مادرم

546 بازدید | 34 پست

بچه ها مادرم کلا منو رو اذیت میکنه چند نمونه ی کوچیکش رو میگم

مثلا من میخواستم یه بوت بخرم قیمتش ۵۰۰ بود من اینو چند سال میپوشم مثلا بوتی که الان پامه رو چند سال قبل خریدم خلاصه خودمم سرکار میرم با پول خودم مادرم دعوا راه انداخت که نه مگه من کی بوت ۵۰۰ تومنی خریدم تو بخری گفتم خب بخر مگه من میگم نخر مادر من گفت نه من نخریدم تو هم نباید بخری

گذشت و نخریدم

من با دوستام میرم بیرون ماهی یک بار یا دو بار میگه مگه من میرم اینهمه بیرون که تو میریمیگم خب برو اتفاقا همیشه تشویقش میکنم بره

میگه نه من نمیرم پس تو هم نباید بری

الان با پدرم میخواستم برم نماز جمعه گفت من نمیرم تو کجا میری

منم گفتم نمیرم اصلا

اعصابم خرده اینا فقط چند تا نمونشه

من هر روز با این حرفا سر میکنم

چند بار نشستم توضیح دادم براش که مادر من خب تو انجام ندادی خوب یا بد تو دلت نمیخواست ولی چون تو دلت نمیخواد قرار نیست بچه ت هم دلش نخواد و...اما بازم همون آش و همون کاسه

بخدا گاهی میگم ازدواج کنم ازین خونه برم فقط که مستقل شم😭

بعد دلمم نمیاد ناراحتش کنم مثلا سر امروز گفتم رفتن به نماز مستحبه ولی نشکستن دل مادر واحب

پس نمیرم

ولی آخه اذیتم چه خاکی به سرم کنم😭

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طفلکی انقدر تو جونیش نتونسته چیزایی ک میخاد رو انجام بده، حسرتش رو دلش مونده.

به نظرم یکی دو بار به جای اینکه با دوستات بری مثلا سینما، مادرتو ببر

گاهی براش کادو بخر

شاید یکمی متعادل تر بشه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2740
واقعا مورد خوب اومد ازدواج کن و مستقل شو...... بگو مامان تو مرجع تقلید منی اگه چیز دیگه ای هست که م ...

🤦🏻‍♀️

آخه هنوز هم زوده همم دوست دارم به یه موقعیت هایی برم بعد

۲۲ سالمه هنوز

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
ببين مادر منم همين جوره.... اگه بوت ميخري ٥٠٠ بهش بگو ٥٠ خريدم.... همه چي و يه جوري بگو كه دوست داره ...

همین کارو باید بکنم تا جایی که بتونم اه اعصابم خرد شد😢

بچه اولی؟

آره

مامان منم همینطوریه، به خواهرمجردم خیلی گیر میده این چیه پوشیدی چرا آرایش میکنی با لحن بد،اونم لج میکنه به منم میگه باید حرفای منو تایید کنی،همش انتظارداره هرطرز فکری که داره ماهم داشته باشیم اصلا به درست واشتباه بودنشم کاری نداره

طفلکی انقدر تو جونیش نتونسته چیزایی ک میخاد رو انجام بده، حسرتش رو دلش مونده. به نظرم یکی دو بار به ...

بابا خودشم شاغه

همیشه کادو میخرم واسش تو مناسبت ها و غیر مناسبت ها

چیزایی که دوست داره ولی دلش نمیاد بخره من براش میخرم از خوردنی بگیر تا لباس تا ....

2706