2733
2734
عنوان

مشکل من با مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 34 پست
حالا نه مامان من اینطوری نیست  در این مورد ما برعکسیم من چادریم اون مانتویی همیشه به من میگه ...

اره دقیقا مامانم به شدت افراطیه،میگه چادرتونو محکم نگه دارین ارایش نکنین طرز فکرش خیلی قدیمی،دخترخاله هام به شدت جلف میپوشنو ارایش میکنن تا اونارو میبینه قربون صدقشون میره ماتم میبره،حالا باز به من کمتر گیر میده خواهرم بیچاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دقیقا مامانم به شدت افراطیه،میگه چادرتونو محکم نگه دارین ارایش نکنین طرز فکرش خیلی قدیمی،دخترخال ...

متسفانه ما یاد گرفتیم فقط مجبور کنیم بقیه رو به چیزی که ما هستیم باشن به خصوص مذهبی ها

در صورتی که پیامبر هم وظیفه ش دعوت کننده بود نه اجبار کننده

همه چیز رو باید عرضه کنیم(بیشرا و نذیرا) ولی در نهایت هر کس حق انتخاب داره

خدا با اون خداییش برای انسان حق انتخاب قائل شده اونوقت بعضی از ماها

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
متسفانه ما یاد گرفتیم فقط مجبور کنیم بقیه رو به چیزی که ما هستیم باشن به خصوص مذهبی ها در صورتی که ...

بله دقیقا،ولی مامان من میگه ترچی میگم بایدهمون بشه نمیذاره راحت باشیم،یه باربه خالم گفتم باهاش حرف بزنه به اونم گفته بود شما دین ومذهبو گذاشتین کناروفلان درحالی که خودش زیاده روی میکنه بقیه معمولی ان،غیراز اون دخترخاله هام که گفتم زیادی جلف میپوشنو ارایش میکنن

2731