2733
2734
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49489 بازدید | 560 پست
منم پکن و شانگهای، شنزن و گوانجو بودم، بدون تور و راهنما هم بودیم، در نتیجه فقط تو مکانهای بالا شهر ...

درسته

واقعاهم بعضی ازحرفهاخیلی ناراحت کننده بود

متاسفم که یه عده ای واژه های حروم زاده حروم خورکثافت ووووکلماتی که حتی دوست ندارم بنویسم بکاربردن

من نه چینی هستم نه اجدادم چینی بودن

اماخواهرم دانشگاه چندتادوست مسلمان چینی داره که هم ازتمیزیشون همیشه میگفت هم اینکه به شدت مبادی اداب هستن وکرامت اخلاق دارن

بسیارهم عرق به کشورشون حتی وقتی میان ایران مسواک وخمیردندونشون روازچین میارن تاباعث رونق اقتصادکشورشون باشن حتی به اندازه سرسوزن

درسته ازجمعیت بیش ازیک میلیاردوخورده ای چین شایدچندتاشهرش تغدیه اشون نامناسب باشه اماخیلی ازشهرهاش هم غذاهای سالم مصرف میکنندچون کشاورزی بسیارپیشرفته وقابل تحسینی داره

کم نیست صحبت ازیک میلیاردودویست سیصدچهارصدنفرجمعیته

این انفجارجمعیت فرهنگ هاوآداب های مختلفی روهم دربرداره همون طورکه نزدیکه50میلیون جمعیت مسلمون داره که بخاطرمسایل سیاسی مینویسن20میلیون

همیشه بایدحق راگفت حتی اگه درباره کشورکمونیست چین باشه 

حواسمون به حرفهایی که میزنیم باشه 

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیز دیگه  حکومت وحشتناکی هم دارن چون جمعیتشون زیاده هر خانواده فقط یه بچه باید داشته باشه.یه خانمی بارداری دومشو تا ماه 9 پنهان میکنه میان از طرف دولت میگیرن و میبرن بچه 9 ماهشو سقط میکنن این مال چند سال پیشه تو کل دنیا سر و صدا به پا کرد

خوبه که تو بمب هسته ای نداری وگرنه میرفتی سر هرکسی فکر میکردی چندشه بمب هسته ای میریختی

منم فکر میکنم شما درونت عین بمب هسته ایه، خیلی عصبانی هستی انگار ،اروم باش اینجا به کسی توهین نشده فقط لحن بیان هر کی متفاوته در ثانی دلیل نمیشه از مردمی که حتی سگ ها رو قبل کشتنشون کتک میزنن تا گوشتشون خوشمزه تر بشه،دفاع کرد حالا اگه شما دوست داری ازین ملل با این فرهنگ دفاع کنی مختاری 

جواب ابلهان خاموشی است
2728

من یه کلیپی دیدم همیشع تو ذهنم‌مونده مرده هاشونو خوابونده بودن داشتن با ساتور گوشتاشو جدا میکردن تو چین 😭😭😭حالم‌به هم خورد تعریفشم‌کردم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
سلام مالت. راجو چطوره ؟😊

سلام..همین الان عکسشو گزاشتم تو یه تایپیکی..گفتن شبیه هندیاس..گفتم اسمش راجوعه😂خدایی راجو صداش میکنم تو خونه انقد کیف میکنه.

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠
2740
چه تاپیک بدیه رفتم دو صفحه دیگم خوندم یکی قسم.میخوره میگه به قران چینی ها حیونن....حالا تو قران گفته ...

الان چ ربطی داشت آخه 

همه چیو بهم ربط میدین 

اکثرا اینجا دارن میگن ک دارن نجاست خواری میکنن ک باعث بروز بیماری های جدیدمیشن اینا از همنوعان خودشونم نمیگذرن اگر این مشکلا نبود ک می‌گفتیم ب ی ورمون هر غلطی میخوان بکنن 

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹
ممنونم ک انقد مودبانه و زیبا نظر منو نقد کردی.

❤️❤️😘😍

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
اینکه مشخصه کمونیستن مشکل خورد و خوراکشون نیست که حیوانات هم مثل همه موجودات خدا جون دارن احساس دارن ...

خانم نا محترم شما گفتی باید بمب هسته ای بریزن رو سر چینی ها...چیه چراارزوی مرگ یک ملیاردبنده ی خدارا داری خدا خودش مرگ و زندگی ادمارو تعیین میکنه. خوبه که تو بمب هسته ای نداری وگرنه همه را به جرم زشتی و بی دینی نسل کشی میکنی 

منم فکر میکنم شما درونت عین بمب هسته ایه، خیلی عصبانی هستی انگار ،اروم باش اینجا به کسی توهین نشده ف ...

اخی نازی...منکامنتارو خوندم تا بحال این حجم نفرت و توهین به انسانهارا ندیدم. اگه اسلحه دست استارترو این دوستان باشه میرن ملت چین به جرم زشتی بیدینی و نجاست خواری قتل عام میکنن

2706