2733
2734
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49547 بازدید | 560 پست
بله گلم داخل چین تولید میشه   تحت لیسانس امریکا  پشت گوشیت رو نگاه کن 😁 درجه ۳ یا ۱&nb ...

مال من که فنلاند تولید شده

ولی کلا ربطی نداره مهم اینه سبک زندگیشون اشتباهه و زندگی بقیه مردم دنیا هم تحت تاثیر قرار داده

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
مال من که فنلاند تولید شده ولی کلا ربطی نداره مهم اینه سبک زندگیشون اشتباهه و زندگی بقیه مردم دنیا ...

عذر میخوام میتونم بدونم مارک گوشیتون چیه چون نه اپل و نه سامسونگ داخل فنلاند کارخونه ندارن 😑

هوواوی هم که مال خود چینه 🤷🏻‍♀️

خیلی هم ربط داره چرا که جنابعالی میگید هیچ سودی به جهان نمی رسونن و فقط ضررن در صورتی که خیلی از چیزایی که ما مصرف می کنیم ساخت اوناست 

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن حتا تو فیلم پ.ورناشون بشدت موالو هست منطقه پایینشون.بعد جالبه پ.ورن بازی میکنن ولی شطرنجیش میکنن ا ...

وااای سما کجا بودی اینقد دنبالت گشتم ندیدمت آخر نتوستم زندگیت رو بخونم هنوز کنجکاوم 

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
2731
سلام عشقم خوبی تاپیک اولمو بخون.کاربری قبلیم تعلیق شد

آره عزیزم خوندم خیلی بعضیا نامردن راستی مامان شدنت مبارک 😍😍

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
ژاپنی ها با هوشن، چینیا خیلی خیلی خیلی کند ذهنن!

فرق بین چین و ژاپن واقعا قابل ملاحظه هست. البته جمعیت ژاپن خیلی کمتره نسبت به چین ولی باز جمعیتشون بالاست به نسبت مساحت کشورشون و فضای تنفس خیلی کمی دارن (ژاپن کشور کوچیکیه که ۱۴۰ میلیون جمیعت داره)

ولی چقدر تمیزه این کشور

چقدر مردمش مودب و با فرهنگ هستند

تکنولوژی به موازات فرهنگ پیشرفت کرده

چینی ها بنده خداها تحت یک حکومت دیکتاتوری کمونیستی هستن که علارغم پیشرفت تکنولوژیکی، شرایط زندگی برای مردم سخته، رتبه یک اعدام، رتبه یک زندانیان سیاسی و خبرنگار ها، کمپ های تبعید گسترده برای مخالفین و همچنین میلیون ها مسلمون که به زور به این کمپ ها فرستاده میشن)

مردم چین خودشون متحمل خیلی مشکلات هستن و گناه دارن واقعا

خیلیی فرقه بین چین و ژاپن، خیلییی

ما معمولا چین و ژاپن و کره رو یکی می دونیم ولی تفاوت زیاده

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!