2733
2734
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49515 بازدید | 560 پست
استارتر جان فکر میکنم چون از دین خاصی پیرونی نمی کنن هرچیزی میخورن 

اینکه مشخصه کمونیستن مشکل خورد و خوراکشون نیست که حیوانات هم مثل همه موجودات خدا جون دارن احساس دارن اینا زنده زنده حیوانات رو پوست میکنن و زنده زنده میخورن و سرخ میکنن کجای این فرهنگ محسوب میشه آخه اینجا یکی از خانوما برای من آرزوی مرگ میکرد میگفت چرا باید از چینی ها بد بگی!!!نمیدونم بدبخت چش بود😑 بخدا جامعه جهانی باید بر علیه این برنامه غذایی مزخرف چینی ها یه درس حسابی بهشون بده بخاطر تغذیه اینا جان میلیون ها آدم تو خطره

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ن حتا تو فیلم پ.ورناشون بشدت موالو هست منطقه پایینشون.بعد جالبه پ.ورن بازی میکنن ولی شطرنجیش میکنن ا ...

چون خیلی کوچیکه حتی از چی توز موتوری های ما کوچیکتره😀😀😀گزارش نزنید ها😂

2740
امضات درباره ی دیالوگ فیلم جوکر هست؟

گلم منم کپی کردم اصلا فیلماشو ندیدم تابحال

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
دین ک نباشه ک حد و مرز رو مشخص کنه تو خورد و خوراک و بقیه چیزا نتیجه همین میشه ک انسان انقد ب افراط ...

کل حرفات درست

ولی اونجا که گفتی خوی حیوونی دارن اصلا خوشم نیومد 

کدوم حیوون حیوون دیگه رو زنده زنده میخوره قورت دادن فرق داره با روغن داغ ریختن داره

کدوم حیوون حیوون باردار میخوره

کدوم حیوونه جنین حیوون میخوره

کدوم حیوون نوزاد حیوون میخوره

دین ک نباشه ک حد و مرز رو مشخص کنه تو خورد و خوراک و بقیه چیزا نتیجه همین میشه ک انسان انقد ب افراط ...

بله پدر منم کارمند ارتش بود یه سری چینیها رو اورده بودن پارچین اونایی که ارتشی هستن میدونن کجاست پدرم گفت کلا نسل سگ و گربه تو اون منطقه ور افتاد.

2706