2733
2739
بچه فقط میگیره ولی سرطان نمیشه بزن توگوگل ببین چه وحشتناکه

گوگل وحشتناکش کرده. ولی اینجور نیست.. سیستم ایمنی قوی بشه دیگه مشکلی نداره و درنمیاد. 

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اینم بودخوندم تصویرش خیلی وحشتناک بود

بابا سرطان ماله ایناییه ک هزار بار رابطه های محافظت نشده با هر نکبتی داشتن.. انواعشو میگیرن. 

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
2728

من21سالمه...2ساله و6ماهه که ازدواج کردم...خردادماه پاپ اسمیردادم نرمال نبود ازم تستhpv گرفتن نوع.16.31.39پرخطرهستن رو دارم.دوباره ازم پاپ اسمیرگرفتن جوابش نرمال بود.تااینکه امروزرفتم کولکوسکوپی ازم گرفتن وتیکه برداری هم انجام دادن...جوابش1ماهه دیگ میاد...خیلی دردداشت...توی نت نوشته بودکه اگه دکتر تشخیص بده احتمال اینکه هرچندماه کولکوسپی انجام بشه خیلیه...میخوام بدونم این کولکوسکوپی که میگن ینی هرچندماه تیکه برداری میکنن یاااینکه با دستگاهش فقط نگاه میکنن؟؟؟اصلا دلم نمیخواد دوباره تیک برداری کنن چون تحمل دردندارم خیلی برام سخته😢😢😢ازیه طرفم دلم بچه میخواد شرایطه خیلی سختی دارم برام دعاکنیدجوابش نرمال باشه تابتونم بچه دارشم😢😢😢

من21سالمه...2ساله و6ماهه که ازدواج کردم...خردادماه پاپ اسمیردادم نرمال نبود ازم تستhpv گرفتن نوع.16. ...

نگران نباش عزیزم ایشالاکه جوابش خوبه بعدشم میری بالیزرمیسوزونی وبچه دارمیشی 

2738
نه خداروشکر ازهمسرم تست hpvگرفتن ازش منفی بود...

پس احتمالا شاید اشتباه رخ داده باشه گلم ..

منم یه ضایعه داشتم تو بارداری لبه واژن کوچک برامده شد که نمونه گرفتن از ضایعه و ازمایشگاه بردن که خدارو شکر از نظر اچ پی وی منفی بود و دکترم گفت که ادمه یعنی ورم بارواری

باشد که غم خجل شود از صبر ما...
نگران نباش عزیزم ایشالاکه جوابش خوبه بعدشم میری بالیزرمیسوزونی وبچه دارمیشی 

ایشالا...واقعا ادم تا مریض نشه حاله بقیه ی ادمارو نمیتونه درک کنه...ادماهمیشه بیمارستانی دکتری میرن بقیه رومیبینن عادیه براشون ولی من این سری وقتی خودم مریض هستم  واقعا تازه میفهمم چقدسخته

2706