2733
2734
پس چطور همسرت منفیه عجیبه خودت شکت به چی میره که گرفته باشی مثلا اپیلاسیون و ...

نه بابا اپیلاسیون که اصلاخوشم نمیاد...نمیدونم والا دکترگف بیشتر بخاطر رابطه قبل ازازدواجه ولی همچین چیزی نداشتم.میتونه استخر یا دستشویی های بین راهی وهتل این چیزا.هرچیزی ممکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیستم ایمنی بدنت قوی کن، زیر سی سال احتمال اینکه ویروس  از بدن دفع بشه زیاده

وقتی پاپ اسمیرت نرماله اصلا نگران نباش، فقط لازمه به سالانه به طور مرتب پاپ اسمیرت تکرار کنی 

امیدوارم پاپ اسمیر بعدی ویروس کاملا دفع شده باشه

ماه گل هستی مامان و بابا : اتریسا خانم
2728
پس احتمالا شاید اشتباه رخ داده باشه گلم .. منم یه ضایعه داشتم تو بارداری لبه واژن کوچک برامده شد که ...

ینی چی؟ینی حتما همسرم هم گرفته؟اخه من هیچ ضایعاتی ندارم هیچ علائمی ندارم

2738
ترس بدل مردم راه ندید.. زمانی تبدیل به سرطان میشه ک یه نوعشو از ی نفر گرفته باشی بعد دوباره از یکی د ...

اینو میگم تا دنبال درمان باشن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
ترس بدل مردم راه ندید.. زمانی تبدیل به سرطان میشه ک یه نوعشو از ی نفر گرفته باشی بعد دوباره از یکی د ...

و توجه کنید من گفتم ممکنه نه اینکه همیشه این اتفاق بیوفته 

😊😊

به هر حال من اگه ترس به دل هر کس آوردم ببخشید💙

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و توجه کنید من گفتم ممکنه نه اینکه همیشه این اتفاق بیوفته  😊😊 به هر حال من اگه ترس به دل هر ...

ممنون از دلسوزیتون 🌹

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
ممنون از دلسوزیتون 🌹

خواهش میکنم امیدوارم هر کسی مبتلا شده خوب بشه 

اگه زیر ۳۰ سال داره هر کس می تونه واکسن شو بزنه که مبتلا نشه💙💜

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم امیدوارم هر کسی مبتلا شده خوب بشه  اگه زیر ۳۰ سال داره هر کس می تونه واکسن شو بزنه ...

انشالله.. 🌹🌹

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
2706