2737
2734
عزیزم نامزدی واسه شناخته نه عقد...عقد دیگه زن و شوهرن

خب تو فرهنگ اينجا اين مسئله جا نيوفتاده

اينجا عقدو نامزد ميدونن هنوز خيليا

واسه همون ميگم

ايشالا ك خوشبخت باشي ولي ببين ميتوني باهاش بسازي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگران پسر  دوستیشم  پست دومم رو بخون

ن خواهرشوهرم بعد دوتا دختر رفت دکتر تحت نظربود رژیم داد براش پسردارشد بعدا معمولا جنسیت بچه دست مرده ن زن ربطی ب تونداره ک شوهرت ب تومیگه باید بیاری

2728
ن خواهرشوهرم بعد دوتا دختر رفت دکتر تحت نظربود رژیم داد براش پسردارشد بعدا معمولا جنسیت بچه دست مرده ...

نمیگه باید ولی حس می‌کنم زنی که پسر بیاره تو چشمش فرق داره 

چرا ربط داره از نظر علمی 

من دختر باردارم😊

مثال نقض اين قانوني كه ميگي

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
منم همین عقیده رو دارم به خدا 

بعدا ب مشکل میخوریااا من مامانم خودش پسر میخواست خدا دوقلو دختر داد اصن نه ماه حاملگی دیوونه شد افسردگی گرفت منو بابام سرویس شدیم اون مدت

2738
حالا نگرانیم آینده شده  که وحشتناک پسر پرسته با این که تحصیلکرده و امروزیه  تمام دوستاش ...

اولا که دختر یا پسر شدن 90 درصد مربوط به مرد چون xy داره زن xx حالا اون بقیش شاید با رژیم غذای یا جور کردن شرایط دیگه محیط داخلی خانم بشه y جذب بکنید دست شما نیست که کار خداست 

اگه بگم ایران نیستیم شاید شوکه شی....

ولش کن بابا دیده همه پسر زاییدن جو گیر شده هیچ کاری نمیکنه بش بگو اگه می ترسی بفهمن که تو نامزدی منو باردار کردی پس بام س ک س نکن تا قبل عروسی

ولش کن بابا دیده همه پسر زاییدن جو گیر شده هیچ کاری نمیکنه بش بگو اگه می ترسی بفهمن که تو نامزدی منو ...

اره عجیب یه دونه دختر نیس اطرافش همه اطرافیان هم دو تا سه تا پسر 

2706