2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا نگرانیم آینده شده 

که وحشتناک پسر پرسته با این که تحصیلکرده و امروزیه 

تمام دوستاش و‌فامیلاش امسال پسر آوردن بعضیا که دو قلو پسر یا اون یکی با یه پسر ۶،۷ ماهه باز پسر حامله هس 

اینم همش میگه من پسر میخوام 

اون روز به زن دوستش میگه حتما  همه کلی حسودیت رو میکنن دو تا پسر داری ترانه جون 

حالا نگرانم با این فکرش اگه دختر دار شم چی میشه؟ 

فقط همین؟؟؟خوب  چرا مواظب نبودی بد شرایطتشو داشتی نگه داری یا مثلا خانواده خودت میفهمید ایرادی ...

چرا بد می‌شد خانواده خودمم میفهمیدن ولی من بچم واسم مهمتر بود 

نباید سقط میکردی ،ولی اگر کردی،حتما دیه اش رو بدید .ان شاالله خدا میبخشتون.

اینم که فقط پسر دوسته ،شاید بشه به مُرور زمان روش کار کُنی و احساسش رو متعادل کنی.نگران نباش عزیز

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

عوض اینکه تو نگران ابرو وخانوادت باشی اون بوده ولی بازم بهترین کارو کردی توعقد باردارشدن اصلا خوب نیست حتی ب نظرم خوبه ادم.تاعروسیشم باکره بمونه زمونه خیلی بدی شده الانم نفهمیدم دقیق ازچیش میترسی اینکه گفته توعقدخوب نیست حامله بشی؟؟؟؟خب حق داشته فکرابروخانواده هابوده

2706