2737
2739
عنوان

این متنو همسرم برام گذاشته بود.

| مشاهده متن کامل بحث + 3634 بازدید | 64 پست
من منظورم همسر دکتر مایک تو پزشک دهکده بود_
ایشاله حرارت عشقتون داغتر ازین بشه_آیساخانم_
عشق اساطیری مقدسه!
این روزهـــا ... من و تنــــهایی، یه فنجون قهـــوه کنار پنـجره، یه سیــــگار مارلبورو ؛ و کمی هم دلتنــــگی ! ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همه فکر می کنن چون من تحصیلات روانشناسی دارم مسبب این زندگی که تا به حال حتی یک قهر و دعوا (حتی یکی!!) هم نداشته منم. اعتراف می کنم کسی که 8 سال با تفکر اینکه هیچ وقت ازدواج نکنه زندگی میکنه، وقتی تصمیم به ازدواج می گیره که واقعا یک مورد استثنائی ببینه. و من دیدم!! و مطمئنا مسبب هرچه خوشبختیست همین مورد استثنائی زندگی منه. اینا رو گفتم که بدونین آیسا الکی از من تعریف میکنه. در مقابل اینهمه خوبی و فداکاری چه کاری میشه انجام داد؟ (الان نگید زن و شوهر پر رو شدن اومدن اینجا همدیگرو تحویل میگیرن!!! دلم نیومد اینا رو نگم) امیدوارم همه خانومای خوب و عزیزمون بتونن نشون بدن که اونا هم استثنا آفرینش هستن و اینم بدونن که هر مردی میتونه مرد اون نوشته ها باشه . برای همه آرزوی خوشبختی و سلامتی دارم. با احترام: شوهر آیسا (علی)
متن خیلی خوبی بود خوش به حال کسی که با چنین مرد افسانه ای زندگی کنه

آرزو میکنم همیشه خوشبخت باشید دوست عزیز

با اجازه سیوش میکنم تا برای همسرم بخونم
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
2740
آی سا جون و همسر محترمت
روزهای خوبیو براتون ارزومندم.

همسر من هم فوق العادست. با اینکه فقط یکی از این نوشته هارو ازش دیدم اما خیلی از نا نوشته ها ازش دیدم که برام بسیار ارزشمنده
برای بهنامم که پیشم نیست یه فاتحه بخونین. ممنونم
2706