2752
2734
عنوان

این متنو همسرم برام گذاشته بود.

| مشاهده متن کامل بحث + 3634 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسیییییییییییییییییی واقعا قشنگ بود

واقعا بهت تبریک میگم بخاطر همچین همسری واقعا خیلی کممممممممممممممممممم دیدم همچین مردایی رو ،

که حتی بخوان همچین چیزایی رو یادآوری کنه حالا چه برسه به اینکه بخوان به همه اینا عمل کنه
بسیار زیبا
بسیار مهربان
قدر همسر بدان عزیزم

به نظرم کم نیستن مردایی که این روحیه رو دارن
هنوز هستن مردایی که عاشق همسرانشونن
خیلی زیادن خیلی
اما ما گاهی به جای خوبیها بدی هارو می شمریم غافل از اینکه خوبیها انقدر زیادن که به شماره در نمیان !!!
کاش دوستایی که تو این سایت میان و بدی همسرانشون رو میگن یکم به محبت و مهربونی و نکات مثبت هم بپردازن

از دوستم "آی سا" ممنونم
خوشبخت و سعادت مند باشی عزیزم
زیر سایه همسر محترمت
از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست نیمه جانیست، در این فاصله قربان شما...
السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
خیلی متن زیبایی بود ولی من راستش دلم شکست و الان دارم اشک میریزم. زمانی که توی عقد بودم همسرم از این متنهای عاشقانه زیاد برام مینوشت و من همشونو نگه داشتم اما الان که یک سال عروسی کردیم دیگه خبری از این چیزا نیست خیلی وقتا باهم دعوا میکنیم خیلی شبا جدا از من میخوابه . اون میگه عاشقتم و منو به خاطر این رفتارام حلال کن ولی من دیگه مثل قبل دوسش ندارم
به خاطر بسپار! همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است. آرام...بی صدا...همیشگی
هنوز هستن همچین مردایی ... یکیش هم همسر عزیز خودمه ... واقعا وجودش بزرگترین موهبته ... از این که هست ... از اینکه در کنار منه ... از اینکه مال منه ... از اینکه هم سر و هم نفسمه ... خدا رو شاکرم ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
اگر پا به پایت در آینه ی ویترین های شهر، نظاره گر روی شیرین توام، عشق دیدن لبخند و شادی توست

اگر تمام لحظات غمهایت شانه هایم را برای اشکهایت خاکسار میکنم، نبود طاقت دیدن اشک های توست

تمام آن روزهای بارداری، دلم میشود هم آغوش دلت تا شاید در همه ی بار سختی ای که بر دوش میکشی من هم گوشه ای سهیم باشم

بلد نیستم اما اصرار به آرایشت دارم، چون دوست دارم درین بوم نقاشی هزار رنگ خدا من هم سهیم باشم

چه روزها که پس از کویر کویر نا مهربانی این مردم، تو برایم دریا دریا آرامش بودی

چه روزها که دلم از ظلم گرفت، از غربت عدالت جوشیدو چشمان معصوم تو بود که خود را قربانی عصبیت هایم کرد

موی سپیدت که میبینم، دلم می خواهد آسمان اشک باشم که چطور در کنار همه ی سختی زندگیمان، تو کوه صبر بودی

شراب کهنه گرانتر می خرند و من در برابر بهایت فقیرتر

کودکمان در زیر پر و بال تو اوج میگیرد، پر و بال گاه زخمیت که پر پرواز من هم بود...

تقدیم به همسر عزیزتر از جانم ،
و همه ی همسران فرشته ای که پر پرواز یکدیگرند

من با اشک نگاشتم
تو با لبخند بخوان

چه عشقولانه

بیچاره شوشو نه به اوایل ازدواج که همش واسش شعر نو میگفتم
دیروز کتاب سهراب سپهری گرفته بود که شعراش را بخونه
من ورق زدم گفتم این اصلا شعراش را نمیفهمم ...
اونم رنگ و روش پرید و گفت هر کس یه سلیقه ای داره
کم مونده بود بگم بد سلیقه ای بعد یوهو دیدم به ضررخودمه اینو بگم ساکت شدم

تفاوت مرد و زن همینه دیگه
مردان مریخی و زنان ونوسی هر کدوم انگار از کره ای دیگر اومدن
شوهرمن سهراب سپهری میخونه
من حافظ و فریدون مشیری و فروغ و حمید مصدق

تفاوت احساس را ببینید!!!!
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت/من اگر نیک و اگر بد تو برو خود را باش هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت
خدا رو شکر. الحمد لله. برای همه ی اونایی که نوشتن همسرامون اینجورین خیلی خوشحالم. و باور دارم که هنوز چنین مردایی تک و توک پیدا می شن. اما هر چی فکر می کنم و می خوام به خودم بقبولونم نمی تونم هضم کنم و باور کن که اصل این نوشته رو هم یه مرد از ابتدا نوشته باشه. اونقدر ظریف و دقیقه که فکر می کنم حتما یه خانم اونو نوشته برای بیرون ریختن همه ی اونچه لازم داره از شوهرش دریافت کنه ... چون خیلی دقیقه و کمتر سراغ دارم چنین مردی که اینقدر به احوالات یک زن مشرف باشه ... و البته خب بعدا این متن دست یه سری مرد خوب مثل همسر دوستان افتاده و دیدن متن خوبیه و برای همسراشون فرستادن... شایدم من خوشبین نیستم!!!
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...