2733
2734
عنوان

⚘ب یادتون تسبیحات اربعه میخونیم⚘

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لطفا برای حاجتروایی و حل شدن مشکل مالی دوستم. @بانویتابستون۷۱    دعاکنید. و همچنین برا ...

ممنون عزیزم  دلم به لطف خدا و دعای شما ماشین مون فروش رفت مقداری از بدهی مون پرداخت شد 

خدا حفظت کنه مرضیه جانم 

استار جان انشالله حاجت دلت برآورده به خیر بشه 

به نیت حاجت دلت ودوستان شرکت کننده در تاپیک آیت الكرسی میخونم 

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
ممنون عزیزم  دلم به لطف خدا و دعای شما ماشین مون فروش رفت مقداری از بدهی مون پرداخت شد  خ ...

خواهرجون الهی از جایی که گمان نمیبری و از جایی که گمانش میبرید(من حیث احتسب و من حیث لا احتسب) براتون گشایش بشه بحق صلوات بر محمد و آل محمد. 

لطفا با شنیدن صدای هر اذان با فرستادن سه صلوات بوید:

50 مرتبه  حسبی الله، 7 مرتبه یا هادی، 7 مرتبه یا رزاق، 7 مرتبه یا فتاح و 7 مرتبه یا وهاب و مجدد سه مرتبه صلوات و حاجت خودتون در نظر بگیرید. ان شاءالله مجدد ماشین بهتری میخرید🤲🏻

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
خواهرجون الهی از جایی که گمان نمیبری و از جایی که گمانش میبرید(من حیث احتسب و من حیث لا احتسب) براتو ...

ممنون خواهر مهربونم 

یادداشت کردم انشالله انجام میدم 

ماشین که آهن پاره هست بچه ها خیلی ناراحتن 

به امید خدا دوباره میگیریم فعلا شرایط این طور پیش اومده دیگه 

راستی این دستور رو برا هر حاجتی  میتونم بخونم

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
ممنون خواهر مهربونم  یادداشت کردم انشالله انجام میدم  ماشین که آهن پاره هست بچه ها خیلی ...

ان شاءالله بهترشو میخرید، بله برای هر حاجتی میتونی  بخونید. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

اسمم ساراست به نیت ازدواجم با یک آدم صالح و با ایمان 

برات صلوات فرستادم 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌