2733
2739

من یکی از دوستام تو گروهمون داشت ساز میزد کلا داشتیم تمرین میکردیم یه یه ساعتی نشسته بودیم بعد بیچاره بلند شد. بره اب بخوره اول من پشت مانتوشو دیدم یکم خونی بود بعد به صندلیش نگاه کردم

واااویلا 

قرمز قرمز بود حالا فرض کنین گرد نشسته بودیم با کلی پسر 

هیچی دیگه ما دخترا اومدیم نزاریم برگرده پشتشو ببینن که یهو یکی از اونور. صداش زد برگشت که بره 

باید قیافه پسرا رو میدیدین 

بعدشم اومدیم صندلی رو ببریم گم و گور کنیم که اونی که صداش زده بود اومد صاف نشست روش با مانتوی صورتی کالباسیش

اصلا یه وعضی بود پسرا که مرده بودن از خنده اون بیچاره هم جریانو نمیدونست ما هم وسط خنده نمیتو نستیم بگیم 

وایی اصلا یه وعضی شد که پسرا خودشون محل حادثه رو ترک کردن و ما رو با اون فجایع تنها گذاشتن تا کمتر خجالت بکشیم😂😂😂😂😂

خب پریودم دیگه سوتی دادم.بعدش فهمیدم چی گفتم

😂😂😂😂😂😂تازه فهمیدم👌دستت دردنکنه😂😂😂😂

من قهر کردن نه بلدم نه واسم تعریف شده من یهو قید همه چیو میزنم..😎                                                                                                                              ‌ بحثِ این نیس که من ندارمت                              بحثِ اینه که کلِ شهر دارنت 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب جمعه بود.شوهرم نگام میکرد چشاشو خمار میکرد.عصر رفتیم بیروم.اصلا تو ذهنش برنامه ها داشت.ولی همون ع ...

ضد حال ک میگن اینه 😂😂😂😂😂😂😁😡

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2728

مدیوووونید بخندید😂

من بار اول ک پریود شده بودم هرچی حساب کردم اگه نوارو بزارم تو لباس زیرم میوفته پس چسب رو چسبوندم به تنم😱مررررردمااااا میخواستم دربیارمش تو دستشویی جییییغ میزدم خوبه دستشویی تو حیاط بود 😱😊😁

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
از اون بدتر اینه که میری حموم میای باز میبینی بله تموم نشده!! من قشنگ ۳روز پشت هم میرم حموم تا کامل ...

اره لامصب مثل اللن من

بدتر ازاون استحاضه س

والا من جای خدا بودم یه بازنگری توافرینش میکردم یا حداقل قوانین را عوض میکردم

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2740

وای من الان خاطرات شما رو خوندم دارم از حال میرم خودتون حساب کنید چقدر وضعم خرابه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
من یکی از دوستام تو گروهمون داشت ساز میزد کلا داشتیم تمرین میکردیم یه یه ساعتی نشسته بودیم بعد بیچار ...

ای بابا چ بد 😅😅😅😅😅

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2706