2737
2734
ربطش اینکه ممکنه سرت گیج بره و تمرکزت رو ازدست بدی خیلی حساسه خب پرواز کردن من تو زنجان آموزش میبینم

هزینش چقدره؟

کلاساش چه جوریه؟

فقط تفریحیه یا بعد میتونی باهاش کار کنی،

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

خدایی من نمیدونم الان تفکراتم عوض شده یا دوباره هم تو همون موقعیتا قرار بگیرم همین رفتار رو دارم 

یه بار راهنمایی بودم زنگ اول ریاضی داشتیم معلم صدام کرد برم پای تخته رفتم سوال رو حل کنم یه دفعه کل پاچه شلوارم و کفشم پر خون شد (همون جا پریود شده بودم نفهمیده بودم وقتی پاشدم ریخته بود)دیگه رفتم تو دستشویی زنگ زدن بابام برام شورت و شلوار و کفش و نوار اورد(این جا که خجالت نکشیدم ولی بسی ضایع بود مستخدم بدبخت اومد طی کشید کلاس رو 

ولی این سری دوم اب شدم واقعا رو به موت شدم 

سال اول کنکورم میرفتم سالن مطالعه بعد یه اتاق داشتیم مشاورمون میومد اون جا و گاهیی هم میذاشتن ماها بشینیم اون جا

خلاصه یه روز من پریود بودم تو اون اتاق جای میز مشاور نشسته بودم که مشاورمون اومد من از اتاق رفتم بیرون بعد اولین نفر منو صدا کرد(خیلی خیلی باهاش خوب بودم مثله دوست بودیم کلی حرف میزدیم باهم ولی به خاطر جو سالن به فامیل صدا میزدیم کلا همو یعنی با حرمت بود کلا)سنشم خیلی خیلی کم بود

منم رفتم تو گفتم بله اقای فلانی گفت گزارش کار بیار بعد یه دفعه چشمش افتاد به زمین گفت شما این جا نشسته بودی گفتم بله 

گفت این لکه های قرمز چیه 

من قرمز شدم اینقدر دست و پامو گم کرده بودم داشتم میمردم اینقدر حالم بد شد چرت و پرت جوابش رو میدادم خودش گفت حالتون خوب نیست برین اخرین نفر بیاین رفتم داشتم بیهوش میشدم رفتم دستشویی دیدم نم زدم😐😐😐

خلاصه که به سرپرستمون گفتم از استرس مردم و اب شدم افتضاح بعد اون 3 بار صدام زد معذرت خواهی که من چیز بدی نگفتم چرا ناراحت شدید😐😐😐

دیگه تا رفت رفتم نگاه کردم دیدم لکه ی اب انار مجتبی بود 😂😂😂😂😂

بنده خدا اصلا تو این فازا نبود من الکی اونقدر مردم و زنده شدم 

ولی الان فکر نمیکنم دیگه هول شم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهرانی؟خیلی هیجان داره ،خوشبحالت

نه عزیزم زنجان

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2728
خدایی من نمیدونم الان تفکراتم عوض شده یا دوباره هم تو همون موقعیتا قرار بگیرم همین رفتار رو دارم&nbs ...

وای خدا😂😂😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
شماام تو اون تایم شکمتون صدا میده؟مث وقتایی ک معده خالیه تند تند صدا میده😐😐😐

عاره عاره😢😢

آنگاه که درآغوش تو بود ....فرشته اش میخواندی.                    حالا که درآغوش دیگریست.....                                             فاحشه....؟؟؟؟؟

وای من یبار پریود شده بودم بعد وقتی صبح از خواب بیدار شدم شلوارم قرمز تیره خونی بود بابام هم میخواست منو بیدار کنه منم بیدار شدم که یه دفعه دیدم چشمش خورد به شلوارم بعد روش کرد اونور به ندیدن منم اهمیت ندادم با اعتماد بنفس تمام رفتم پذیرایی مامانم گفت اون چیه رو شلوارت برو عوضش کن منم مردم و زنده شدم از خجالت

2740