2733
2734
عنوان

بیایین داستان یه قسمتی اززندگیمو نوشتم....

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 62 پست

پس زن اولش شناختش و جونش رو برداشت رفت نه که این اقا نخواستش

عزیزم واقعا خدا بهت صبر بده و از این به بعد بهترینا نصیب خودت و دخترت باشه ولی با عرض معذرت این دیوانه لایق داشتن زن و فرزند نیست بمونه وردل مامان جونش با این بچه بزرگ کردنش خیر سرش معلمه این بچه خودشه به بچه ها مردم چی یاد داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس زن اولش شناختش و جونش رو برداشت رفت نه که این اقا نخواستش عزیزم واقعا خدا بهت صبر بده و از این ب ...

ممنونم عزیزم من بدون دخترم میمیرم الکی پدر شوهرم گفت خودت نگهدار ازم میگیرنش میدونم مامانم بیشتر از من بهش وابستس 

ممنونم عزیزم من بدون دخترم میمیرم الکی پدر شوهرم گفت خودت نگهدار ازم میگیرنش میدونم مامانم بیشتر از ...

عزیزم همین مسائل رو با ی وکیل خوب درمیون بزار مشخصه ایشون شایسته سرپرستی بچه رو ندارن و دادگاه به نفع شما رای میده

متن رو خوندم تمام و کمال واینکه این ادم در رابطه قبلی که داشته دچار افسردگی شده وبه همچین اعمالی روی اورده که دچار افسردی شده این فرد مورد نظر با تعریفی که کردید انگیزه برای زندگی بسیار پاینی داره مثل دوران پیری که هدفی در زندگی کمی دارند. ایشون باید ترک عادت کنن باید روجیه واشتیاق توشون  به وجود بیاد.از اون دنیای وانزوای خودشون خارج بشن وورود بزنن به دنیای شما. راه حل سهیم شدن دنیا هاهستش .

هیچ چیز خوب یا بدی وجود ندارد.اما با فکر می توان ان را به وجو اورد.اصل هویت انسان در معنای درون است.نه محتوای برون.

ویه سخن در پیرو نظر بالا ادم ها معمولان یه مسیر معینی رو انتخاب میکنن در وسط های راه متوجه میشن که راه رو اشتباه انتخاب کردن نگاهی به تاول های پاشون میندازن وبه مسیری که اومدن روشون نمیشه به خودشون بگن اشتباه کردن ودوباره به مسیرشون ادامه میدن. واشتباه هارو مکرر تکرار میکنن واشتباهشون تبدیل مشه به انتخاب.

هیچ چیز خوب یا بدی وجود ندارد.اما با فکر می توان ان را به وجو اورد.اصل هویت انسان در معنای درون است.نه محتوای برون.
نمیدونم والا منو بدبخت کرد فقط ،ممنون از شما

ذهنیتتون رو تغییر بدین دنیای محیطتتون رو تغییر بدید متوجه شکوفایی دورو اطرافتون میشین

سکته که کاری رو حل نمیکنه شما رجوع کنید به ذهن وعقلتون در این موارد خاص سعی کنید احساسی تصمیم نگیرید با منطق تصمیم بگیرید 

شما چه رشته ای تحصیل کردین؟

روانشانس جامعه شناسی واسیب شناسی ومردم شناسی حوضه مطالعه منم هستش

سکته که کاری رو حل نمیکنه شما رجوع کنید به ذهن وعقلتون در این موارد خاص سعی کنید احساسی تصمیم نگیرید ...

الان پدرشوهر زنگ زد منو بدهکار کرد جواب پیدا نکردم بدم دارم حرص میخورم

2706