2733
2734
عنوان

بیایین داستان یه قسمتی اززندگیمو نوشتم....

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی عزیزم دخترت چه گناهی داره الان بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داره اونم ابن شرایط رو میفهمه ولی ...

آره بیچاره اون آواره شدیم لعنت به باباش ک براش پدری نکرد تاجایی ک بتونم خودم نگهش میدارم

زندگی با چنین ادمی بنطر من ک اشتباهه محضه

بشین برای خودت و زندگیت برنامه ریزی کن 

که بعد طلاق چکار میخوای بکنی

سرکار بری

هنری یاد بگیری برات درامد داشته باشه

مستقل بشی 

روزایی راحتی در پیش نیست اما تومیتونی ....

همیشه طلاق هم بد تیست اتفاقا بهترین ودردناکارین تصمیمه .... من جدا شدم فقط برلی یه چیز پشیمونم ک چرا زودتر اینکار رو نکردم بیخود عمرو جوانیمو گذاشتم پای ادم بیخود واصلاح ناپذیر...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2731
زندگی با چنین ادمی بنطر من ک اشتباهه محضه بشین برای خودت و زندگیت برنامه ریزی کن  که بعد طلاق ...

میخوام درس بخونم وکالت شرکت کنم مهریتو گرفتی ؟

دستام داره میلرزه بابام از دفترخونه کاغذ دادن نرخ سکه مهریه رو دادن بچم شد دختر طلاق

عزیزم،. انشالا خدا برای تو ودختر نازنینت از این به بعد بهترین را رقم بزنه، به نظرم ازش جدا شو و تو این مدت پیش مشاورم برو تا مسائل برات راحت تر هضم بشه، اینطوری آرام تری و محیط آرامی برای کوچولوت فراهم می کنی،. بازم برات یهترین ها را آرزو می کنم. 

2706