2733
2739
عنوان

بیایین داستان یه قسمتی اززندگیمو نوشتم....

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 62 پست
بنظرتون تصمیم من درسته؟ و در مورد اینکه نمیخوام از دخترم جداشم احساسی تصمیم میگیرم؟

ببینید هر کدوم از انسان ها دارای دفتر سفید هستند و قلمی در دست و هر انسان نویسنده داستان زندگی خوش میتونه شخصیت هارو رشد بده داستان رو درام کنه جنایی کنه..........شما چی دوست دارید درون کتابتون بنویسید همه یک نکته شما درقبال اون بچه مسول هستید با توجه به وضع موجود شما در نظر بگیرد که چی به صلاح فرزندتون هستش

هیچ چیز خوب یا بدی وجود ندارد.اما با فکر می توان ان را به وجو اورد.اصل هویت انسان در معنای درون است.نه محتوای برون.
ببینید هر کدوم از انسان ها دارای دفتر سفید هستند و قلمی در دست و هر انسان نویسنده داستان زندگی خوش م ...

بنظرم اونا صلاحیت نگهداری ندارن کلا یه خانواده گوشه گیر و منزوی هستند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادما همیشه ترس از تغییر دارن واینکه میترسن تغیر وتحول ایجاد کنن. اگه صلاحیت نه دارن سعی واسرار به جدایی دارید با یه وکیل خوب مشورت کنین وشرایط رو در نظر بگیرین وبرای خودتون یه هدفی تعیین کنید وبهش برسید. وسعی کنید نا امید نباشد و روحیه خودتونو از دست ندید.کاسه چه کنم چه کنم به دردی نمیخوره در این شرایط میگم هدف تعیین کنید وبراشون ارزش بزارید وببینید ارزش فدا کردن چه چیز هایی رو داره بعد تصمیم بگیرید و تصمیم هایی که گرفتید رو جامع تحقق بپوشنید. وبرای تصمیم هایی که میگیرید تمامم جوانب رو بسنجید 3 موارد نکات مثبت نکاتت جالب نکات منفی تصمیم هاتون رو از چند بعد ببینید.

هیچ چیز خوب یا بدی وجود ندارد.اما با فکر می توان ان را به وجو اورد.اصل هویت انسان در معنای درون است.نه محتوای برون.