2733
2739
عنوان

اونایی ک بچه چن ماهه دارن بیاین😑

367 بازدید | 49 پست

شوهرم تا ۴ صبح بیداره یکسره تو اینستا و چرت و پرته بجم ده ماهشه طفلک نمیتونه بخوابه شوهرم درک نمیکنه تابچه خوابه یکسره سروصدا داره کلیپ میبینه باصدای بلند تلویزیون روشنه نورش نمیزاره بخوابیم اتاقمون گازکشی نیست ک بریم لااقل از دستش اونجا....شبا ۴ میخوابیم صبحا تا دوازده خوابه شغلش ازاده باخودش نمیگه گناه داره دیر میخوابن پاشم صبحونه اماده کنم ک هیچ ی دسشویی میره میاد ایقدر بزن بکوب داره ک اخر بچه رو بیدار میکنه توقع داره راس ساعت پاشم براش صبحونه اماده کنم ..بارها گفتم راس ساعت بخواب تا ۷ صبح بیدارت کنم صبحونتم اماده کنم بچم اذیتم نمیکنه برا خواب این خیلی اذیت میکنه جرات ندارم بگم زود بخواب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرایه شماچطورن درکتون میکنن بچه کوچیک دارین کمکتون کنه؟

من مادرشوهرم توقع داره ۸ صبح صبونه بدم به شوهرم

منم تا ۱۱ و نیم میخوابم🤣

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
2740

نه یک سالشه هیچ کمکی نمیکنه.ولی سر وصدام نمیکنه اینجور مثل شوهرت.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
شوهرایه شماچطورن درکتون میکنن بچه کوچیک دارین کمکتون کنه؟

🤔🤔🤔🤔🤔

درک از نظر شوهر من واژه نا مفهومیه!!!! 

من مثل توأم... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍