2733
2734
عنوان

اونایی ک بچه چن ماهه دارن بیاین😑

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه مادرشوهرا این انتظارو دارن....انگار بچه مدرسه یین خب ی چی بردارید بخورید دیگع.

میگه یه بچه داشتم دادم رفت ,,,صبونه ک بهش نمیدی...

منم گفتم مام تو خونمون عادت نداشتیم بابام خودش صبحانه میخورد میرفت😁

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
بخدا ایقدر غر میزنم ک توروخدا ببین چشام از بیخوابی پیرشده شروع میکنه ب فحش دادن برین اتاق

توم اذیتش کن😐ِی کانال دارم تو ایتا مشاوره رایگانم میده یکشنبه ها.بهش پیام بد6 ازش کمک بگیر.کارشناس خانوادس

2740

بچه ندارم ولي اوضاع زندگي منم همينه تا از سر كار مياد دراز ميكشه گوشي به دست ولش نميكنه تا ساعت ١كه من ميام تو اتاق اون تا ٤فيلم ميبينه كلا زياد نميبينمش 😏نميدونم اين مرد به چه درد من ميخوره

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
همه مادرشوهرا این انتظارو دارن....انگار بچه مدرسه یین خب ی چی بردارید بخورید دیگع.

بخدا خودم میرم خرید کلی شیر و بیسکوییتو کیک میخرم کنار چایساز میزارم صبح بخوره بره مارو بزاره راحت باشیم ولی چ کنم ک بقول بچه ها نفهمه

شوهر من در این جور مسائل خیلی خوب بی بی  بچه رو تعویض میکنه غداش میده داروش میده میخابونتش بازی میکنه شیشه شیر و سایلش میشوره لچم شیر خشک میخوره شبا پا میشه شیر بهش میده وقتی هم خابم تکون نمیخوره اروم یه پتو میندازه روم فقط 

من یه عمره خنده رو صورتم قاچاقه
میگه یه بچه داشتم دادم رفت ,,,صبونه ک بهش نمیدی... منم گفتم مام تو خونمون عادت نداشتیم بابام خود ...

دادم رفتتتت...چقد مسخره اخه...

شوعرامونم مشکلینداشته باشن ماماناشون بهشون یاد میدن.من ک بخاطر شوهرم سعی میکنم صبحا بخش صبحونه اماده کنم چون هیچی نمیخوره و میره ولی اونم بیچاره انتظاری نداره..اصلا نمیفهمم ی چارتا پنیر و گردو خامه مربا گذاشتن تو سفره بذاخودشون چ کاری داره اخه....اه انگار ما مادردومشونیم ک انتظاردارن رسالت مادریشونو ما ادامه بدیم.

و