2737
2734
عنوان

اونایی ک بچه چن ماهه دارن بیاین😑

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 49 پست
ببین شوهرمنم همین بود تاادم نشه بفکر بچه نباش

اصلا به بچه فكر نميكنم واقعا ديگه دوسش ندارم فقط پول ميده همين كلا هيچ كاري نميكنه اين شانس منه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میره ماهواره میبینه ی جا ک بندنمیشه

اخ اخ.عزیزم منتظر بدترازاینا باش😞

ایتارو نصب کن.تو سرچش بزن همسران خوب.ی کانال عالیه.برو از مشاورش کمک بگیر.خودم رفتم نتیجه گرفتم ک بهت میگم.یکشنبهها مشاوره رایگاه داره البته چندتامحدود فقط

دادم رفتتتت...چقد مسخره اخه... شوعرامونم مشکلینداشته باشن ماماناشون بهشون یاد میدن.من ک بخاطر شوهرم ...

منم دوس دارم باهم بشینیم صبحا صبحونه بخوریم وقتی ۴ صبح ازدست این سرمو رو متکا میزارم بااونکه در طول روز یکسره دنبال بچه ام نمیخابم چطور ساعت ۹ توقع داره پاشم منم ادمم کم اوردم تک وتنها توشهر غریب مشکلم اینه زود بخوابه تا بچه ام بخابه

2728
دادم رفتتتت...چقد مسخره اخه... شوعرامونم مشکلینداشته باشن ماماناشون بهشون یاد میدن.من ک بخاطر شوهرم ...

شوهر من عادت داره فقط قهوه بخوره صبحا خودش درست میکنه یعنی روزا عادیشم صبحانه نمیخوره ... کلا فقط انگار اون بچه ش رو داماد کرده من ک عروس شدم دختر مردم نیستم که با هزار ارزو فرستادنم خونه بخت..

خیلی از بیشعوریهاشون دلم میگیره

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
منم دوس دارم باهم بشینیم صبحا صبحونه بخوریم وقتی ۴ صبح ازدست این سرمو رو متکا میزارم بااونکه در طول ...

بهش بگو اگه بخاطر ارامش بچه نمیتونه سر صداشو کم کنه ,ببرتت بزارتت خونه پدرت 

شوهر من عادت داره فقط قهوه بخوره صبحا خودش درست میکنه یعنی روزا عادیشم صبحانه نمیخوره ... کلا فقط ان ...

چ اشتباهی کردم ازدواج مجدد کردم ای خدا بازم شکر میکنم ک یک فرشته خدا بهم داد همدم تنهایی هام

2738
شوهر من در این جور مسائل خیلی خوب بی بی  بچه رو تعویض میکنه غداش میده داروش میده میخابونتش بازی ...

چه شوهری خوش به سعادتت😍

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
بهش بگو اگه بخاطر ارامش بچه نمیتونه سر صداشو کم کنه ,ببرتت بزارتت خونه پدرت 

امشب بچم از سروکولش بالا میرفت اونم تو گوشی بچه سُرخورد سرش خورد ب سرامیک غش کرد از گریه منم کنترلم از دست دادم همه حرفا بارش کردم ک این بچه بخاطر تو بیداره ۱۲ ساعت راه داریم تاخونه پدرم گفتم فردا میرم ی شب راحت سرمون بزاریم زمین ...ی شب شوهرم نبود بخدا ساعت ۱۱ شب خوابید تا ۹ صبح

برف اومده هیجانمیشه رفت یکسره تو زیرزمینم خونم نور نداره این بچه ام ایقدر روزا نمیخابه شاید یک ربع دیگه منم نمیخوابم باز این اقا اصلا نفهمه ی دره درک نداره

امشب بچم از سروکولش بالا میرفت اونم تو گوشی بچه سُرخورد سرش خورد ب سرامیک غش کرد از گریه منم کنترلم ...

جات بودم بخاطر این ادم نافهم بچمو هلاک نمیکردم, میرفتم 

از اخلاقش شانس اوردم خیلی بچه دوسته با این وجود سرش غر میرنم که کمکم نمیکنی

😐😐😐😐😐

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.