2737
2739
عنوان

اونایی ک بچه چن ماهه دارن بیاین😑

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 49 پست
برف اومده هیجانمیشه رفت یکسره تو زیرزمینم خونم نور نداره این بچه ام ایقدر روزا نمیخابه شاید یک ربع د ...

بردار فیش تلوریونو قایم کن ,براش هدفون بخر بکنه تو گوش کرش😐

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بردار فیش تلوریونو قایم کن ,براش هدفون بخر بکنه تو گوش کرش😐

هدفونم بخدا میزنه بسکه صدا هدفون زیاده میره تواشپزخونه کرمیشه نمیشنوه ایقدر تلق پلق میکنه بشقاب برداره درکابینتا محکم میزنه بچه میپره نمیخابه

هدفونم بخدا میزنه بسکه صدا هدفون زیاده میره تواشپزخونه کرمیشه نمیشنوه ایقدر تلق پلق میکنه بشقاب بردا ...

یه دعوای حسابی کن باهاش بگو کوچیکترین صدا بشنوم بچتو ول میونم میزنم بیرون ,, یبار ازین خر بازیا درار تا بفهمه نفهم

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
2728
یه دعوای حسابی کن باهاش بگو کوچیکترین صدا بشنوم بچتو ول میونم میزنم بیرون ,, یبار ازین خر بازیا درار ...

امشب دراوردم زدم ب سیم اخر فحشو دری وری داد فکمو فشارداد منم وای فارو کشیدم ک هار شد بچم بغلم بود چسبید فکمو فشار داد ک بچه تو بغلم ترسید گریه کرد بخدا ایقدر گریه کردم گفتم فردا میرم خونه بابام ک ارامش بگیرم