2737
2734
به سلامتی عزیزم جسارتا بیبی چکتون کی مثبت شد؟

سه روز مونده به موعد پریودم،۲۷ دی مثبت شد من باید ۱ بهمن پریود میشدم، (دوره هامم ۲۸ روزه است۱۶ دی تخمک گذاریم بود و ۱۱ روز بعدش بی بی چکم مثبت شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه روز مونده به موعد پریودم،۲۷ دی مثبت شد من باید ۱ بهمن پریود میشدم، (دوره هامم ۲۸ روزه است۱۶ دی تخ ...

چندمین اقدامت بود گلم ،ببخشیدد سوال میپرسمااااا🙈

2742
چندمین اقدامت بود گلم ،ببخشیدد سوال میپرسمااااا🙈

نه عزیزم خواهش میکنم هممون اینجاییم که بهم کمک کنیم دیگه💖💖من اولین ماه اقدامم بود، سه روز اقدام کردم ۱۲ و ۱۴ و ۱۶ دی

و اینکه روز دهمم بیبی گذاشتی ببینی مثبته یا منفی؟

نه روز دهم نذاشتم ولی روز ۷ ام گذاشتم منفی بود ( میخواستم برم سفر گذاشتم ببینم مثبته یا منفی دیدم منفیه گفت پس باردار نیستم حتما با هواپیما رفتم مسافرت😂 نگوو باردار بودم زود زده بودم بعدا فهمیدم قبل ۱۱ روز اصلا بی بی نشون نمیده حتی همین ۱۱ روز هم واسه بعضیا نشون میده واسه خیلیا بعد ۴ روز تاخیر پریودشون نشون میده)

نه روز دهم نذاشتم ولی روز ۷ ام گذاشتم منفی بود ( میخواستم برم سفر گذاشتم ببینم مثبته یا منفی دیدم من ...

فدات شم مرسی مهربون ،قبل سفرت یا تا همون ۱۱روز علائم خاصی داشتی؟

2740

من امروز روز نهمه بیبی زدم منفی بود اولین اقداممه رثدقیقا مثل شما روز ۱۲ ۱۴ ۱۶ اقدام کردم ،علائم خاصی ندارم اون اوایل خیلی تخمدونم تیر میکشید الان گاهی عضله بالای نافم میکیره ول میکنه ،نمیدونم والا!تا ماه پیش که نمیخواستم عین خیالم نبود این ماه که اقدام کردم استرس گرفتم 😭برام دعا کن عزیزم ، الهی که تو هم به چشم بهم زدنی راحت و اسوده فرشتت به دنیا بیاد

😘😘😘تو سفر به شدت کمرم درد میکرد و دلم یه جوری حالت انقباض شدید میشد انگار دلم رو بدم تو دیگه نتونم بدم بیرون که فکر میکردم چون نزدیک پریودمه و خیلی داریم تو پاساژا راه میریم خسته شدم و اینطوریه ولی قبل هیچ کدوم پریودام اینجوری نمیشدم واسه همین یکم شک کرده بودم ، الانم علائمم درد سینه، انقباض شکم، درد کمر، سوزش واژن بعضی وقتا در حد ۷-۸ ثانیه، و تند تند هی میرم دستشویییییی اصلا کم کم دارم دیگه تو دستشویی زندگی میکنم 😂 ترشح هم داشتم تا ۲روز پیش 

من امروز روز نهمه بیبی زدم منفی بود اولین اقداممه رثدقیقا مثل شما روز ۱۲ ۱۴ ۱۶ اقدام کردم ،علائ ...

انشالله که بارداری عزیزم😍😍بزار یه دو روز‌دیگه دوباره بزن ببین چی میشه، استرس نداشته باشه البته میدونم نمیشه چون من خودمم استرس داشتم یه مقدار ولی وقتی میفهمی بارداری تا بری سونو قلب خیلییی استرس داری 🤦🏻‍♀️ ولی انشالله خدا یه نی نی خوشگل بهت میده عزیزم، توام واسه من دعا کن ۲۶ ام باید برم سونو قلبش تشکیل شده باشه و سالم باشه😍😍

انشالله که بارداری عزیزم😍😍بزار یه دو روز‌دیگه دوباره بزن ببین چی میشه، استرس نداشته باشه البته مید ...

خیره گلم ،ایشاللللله همه ی لحظه های بارداریت خوب پیش  بره ،مرسی که جواب دادی مطمعن باش یه دعای از ته دلی پشت سر خودتو نینیت داری ❤️❤️❤️❤️