2733
2734
عنوان

عمل واژینوپلاستی انجام دادم. تا حد مرگ درد کشیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36066 بازدید | 292 پست
میشه جوابمو بدی خیلی نگرانم ، دکتر ماما که معاینه کرد میگه یه مقدار افتادگی بعد از زایمان طبیعی طبیع ...

ببین من سه تا دکتر زنان متخصص رفتم. به ماما اکتفا نکن. ماما به من هم میگفت فقط یه ذره گوشت اضافه آوردی. تو حتما باید عمل ترمیمی بکنی. اما الان نه که بچه کوچولو داری. بذار بچه ات بزرگتر بشه بعد برو دنبال این عمل که دردش سخته. برات چه مشکلی پیش اومده الان دقیقا؟  این که میگی سوراخ کشیده شده چه مشکلی ایجاد کرده؟ 

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من سه تا دکتر زنان متخصص رفتم. به ماما اکتفا نکن. ماما به من هم میگفت فقط یه ذره گوشت اضافه آور ...

سوراخ ادرار اومده پایین بلند میشم میشینم خون میاد گاهی  از اطرافش دکتر میگه پوست حساس شده، گاهی قطع میشه کلا یعنی الان واژنم وسطش یه گوشت گرد هستش، اون ته وقتی پاهامو ازم باز میکنم واژن کمی دیده میشه 

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
2731

فک کنم وضعیت خرابه آره شانس من برف اومده میخوام برم دکتر با بچه کوچیک ، البته الانم مادر و مادرشوهرم نگهش میدارن ، من فقط دراز کشیدم بچمم نمیتونم بغل کنم چون دکتر گفت سنگین بلند نکنی   

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
هر چی دردسره برای زناست 

واقعا 

سوراخ ادرار اومده پایین بلند میشم میشینم خون میاد گاهی  از اطرافش دکتر میگه پوست حساس شده، گاهی ...

حتما برو دکتر زنان. خیلی گوشت اضافه آوردی خوب. باید عمل کنی. 

سوراخ ادرار اومده پایین بلند میشم میشینم خون میاد گاهی  از اطرافش دکتر میگه پوست حساس شده، گاهی ...

ببین سوراخ ادرار خیلی کوچیک و بالاست. نمیدونم این شکلی که تو میگی چه جوری ممکنه. آخه تو زایمان کانال واژن به سمت مقعد رو پاره میکنن و بخیه میزنن نه به سمت بالا. چرا برای تو سمت بالاش بهم خورده آخه

منم میخوام برم انجام بدم شوهرم میخواد ولی حاضرم به خاطرش هرچه قدر لازمه درد بکشم

عمل سختی نیست. من جای بدی عمل کردم!  باید مورفین رو از اول بهم میزدن 

سلام انشالله هر چه سریعتر خوب شی  جسارتا میشه بگی هزینش چقدر شد؟

اینجا که بیمارستان طرف قرارداد شوهرم بود, رایگان. اما من بیرون قیمت کردم از یک و نیم تو بیمارستان نجمیه تا کلینیک خصوصی سه و نیم