1619
1632

دیروز این عمل رو با بی حسی کمر انجام دادم. به خاطر دو تا زایمان طبیعی هم افتادگی رحم داشتم. هم مثانه هم روده!!  هر جا خونده بودم میگفتن عملش درد معمولی داره. نمیدونستم ممکنه چنین دردی تحمل کنم. من آدم ترسویی در برابر درد نیستم. دو تا زایمان طبیعی هم به انتخاب خودم بود و برای سلامتی بچه ها خودم خواستم. اما نمیدونستم قراره با این درد کشنده روبرو بشم که کارم به افت شدید کلسیم منجر بشه و تهدید به مرگ بشم!  بعد از تزریق مورفین بود که درد افتاد و الان درد معمولی بخیه دارم. 

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز

بمیرم الهی 😢برات صلوات فرستادم عزیزم 

بهترین کارو راسو میکنه😁                                 خودشو درگیر بحث نمیکنه، میزنه میره...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌😂😂👌

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

وای 😟

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏

پس چرا بچه های اینجا میگفتن درد نداره میم میخواستم انجام بدم خوب شد کنسلش کردم 

راستی با لیز چرا انجام ندادی

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
1614

شیاف دیکلوفناک ۱۰۰هر۵،۶ساعت.زودتر نزار خونریزی روده میکنی.اگه شیاف ننیتونی قرص دیکلوفناک ۱۰۰بخور فوق العادههس برای درد.بازم روتین پزشکتو بپرس که دعوات نکنه.ولی فکر نمیکنم چیزی بگه.

افتادگی رحم وروده به خاطرزایمان طبیعی بود??

آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند(مقام معظم رهبری)🔺سردار شجاع و پرافتخار میهن سردار سلیمانی عزیزم این روزها مثل ایام محرم فقط گریسته‌ام! هی گریسته‌ام و هنوز هم از غمت پر گریه ام..😭😭 سردار باشرف وطن، سردار حاجی زاده خدا شما رو بعد از سردار سلیمانی برای ما حفظ کنه💙روزی را تاریخ خواهد دید که💓 ایران عزیز💓 ما ازاین مشکلات و سختیها عبور کرده و به بالاترین قله های پیشرفت خواهد رسید.آن روز دیر نخواهد بود.✌✌✌✌✌✌  
پس چرا بچه های اینجا میگفتن درد نداره میم میخواستم انجام بدم خوب شد کنسلش کردم  راستی با لیز چ ...

بابا کار من از این حرف ها گذشته بود. خیلی داغون بودم

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز
1626

مامانم منم خیلی سال پیش عمل انجام داد خیلی سخت بود
افتادگی و. پارگی و کیست و ...... داشت
۴ تا زایمان طبیعی هم داشت
منم سر. زایمان اولم افت شدید کلسیم داشتم و حالم وحشتناک بد شد 

سخت هست که کوه درد باشی و دیگران به ارامش ظاهرت حسادت کنند
1615