2733
2734
من 10روز عقب افتاده جرعت نمیکنم بی بی بزنم

وااااااقعا ده روز عقب افتاده نزدی چقد خونسردی برو بزن عزیزم بیا خبر بده منم دقیقا وقتی ک میترسیدم باردار بودم

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
عاقا ما من اکثرن تا سه روز پس‌و‌پیش‌ داره موعدم.... ماه قبل ۲۵ بود ماه قبلتر۲۶ بود این ماه امروز ...

ایشالاه گرفته عزیزم ایشاالاه  مامان شده باشی تو تخمک گذاری رابطه داشته باشی احتمالش خیلی بالا میره 😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منموپسرمو از دست دادم اسمش حسین بود 5 بهمن موعدمه اگه باردار بشم دقیقا روز تولد حسین باز به دنیا میا ...

خیلی فکره خوبیه عزیزم 

برا پسره عزیزت واقعا متاسفم🥺

2731
الهی عزیزم بیای خوش خبر باشی ....فداتشم دلت شاد بشه به زودی ،🌹

قربونت برم خانمی ممنون😘😘😘 

دعا کن عزیزم منم مامان بشم😔

موعد من ۴ بهمنه . یه دونه بچه دارم برای دومی اقدام کردم از فروردین تا الان ولی انگار دیگه باردار نمیشم . اوایل هر ماه منتظر بودم ولی دیگه بیخیال شدم 

البته ته دلم همچنان یه امیدی هست   

چند روزه بدن درد دارم مثل آنفولانزا و کوفتگی و سینه درد 

2740
انشاالله که بارداری. منم سوم بهمن موعدمه. امیدوارم پری نیاد. برام دعا کن. دیشب که بی بی گذاشتم منفی ...

منم موعدم سوم بهمن ولی چهارشنبه بی بی چک گذاشتم منفی بود فقط دیشب شوهرم آب جوش و عسل و دارچین دست کرد بخوریم یهو دلم درد گرفت پیچ زد و حالت تهوع گرفتم نمیدونم والا میگن حامله باشی عسل بخوری دلت پیچ بزنه یعنی بارداری نمیدونم والا ولی امیدی ندارم این ماه فعلا هیچ علایمی هم ندارم نه پریود نه بارداری

انشاالله که بارداری عزیزم امیدتوازدست نده وتوکلت به خداوندباشه.

منم قراربوداول محرم بدنیابیادکه پریشب سقط کردم.نمیدونم حالم چجوریه هم ناراحتم هم خوشحال

ناراحتم چون نزدیک سه سال بوداقدام بودم وقتیکه بیخیال شدم باردارشدم.

وخوشحالیم ازاینه که خوب شدتوهفته های اول سقط شد وگرنه چندماه میگذشت واقعادردناک میشد.

برات ناراحت شدم عزیزم ولی خواست خدااین بوده عزیزم.

انشاالله خدابزودی معجزه شوبهمون نشون بده.

امروزمیرم دکتروسونوببینه بقایاش مونده یانه.

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
2706