2752
2734
عنوان

😐😐برای شمام اینجوری میشه

166 بازدید | 19 پست

باز نمیشه برام 😶

وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست  وَأَنَّ سَعْيَهُ سَوْفَ يُرَى و [نتيجه] كوشش او به زودى ديده خواهد شد 

اره

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

نه باز میشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره

🥲آها مرسی گلم

وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست  وَأَنَّ سَعْيَهُ سَوْفَ يُرَى و [نتيجه] كوشش او به زودى ديده خواهد شد 

نه مال من اوکیه

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
نه باز میشه

واقعا ؟نکنه گوشی من مشکل داره🤦‍♀️

برای یه سری مشکل داره

سایت خرابه 

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
واقعا ؟نکنه گوشی من مشکل داره🤦‍♀️

آره باز میشه

نه شاید با‌گ سایته

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
برای یه سری مشکل داره سایت خرابه 

مرسی آره 

🥲آها مرسی گلم

آره تا دیروز  خصوصی وذخیره هام باز نمیشد

از دیروزم لایک کردن برام مشکل داره باید چند باری بزنم

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
آره تا دیروز  خصوصی وذخیره هام باز نمیشد از دیروزم لایک کردن برام مشکل داره باید چند باری بزنم

ای بابا 😶💔اومده بودم با دوست نی نی سایتیم درود دل کنم 😏😂اینم به مشکلم اضافه شد 😐کلا فراموش کردم غصمو به این چسبیدم

برای یه سری مشکل داره سایت خرابه 

وقعا چرا اینجوری. از ساعت ۵ عصر عر میزنم نی نی یار. پروفمو تایید کن نمیکنه مشگلی هم نداره.  اصلا نه رد میکنه نه قبول.  میزنم جدید ترین تایپیک ها. پر بازدید های. چند ساعت قبل رو میاره

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم
وقعا چرا اینجوری. از ساعت ۵ عصر عر میزنم نی نی یار. پروفمو تایید کن نمیکنه مشگلی هم نداره.  اصل ...

سلام

دور از جون

تا۱۲ اگه مشکلی نباشه عکس تایید میشه

سایت مشکل داره فنی.

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
2706