2752
2734

من هم میخوام برای کنکور سال دیگه بخونم از الان از طرفی هم دوست دارم زودتر باردار بشم نمیدونم چیکار کنم قید درس رو بزنم یا قید بچه رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم‌منم مثل خودتم اما تصمیم گرفتم درسو بخونم بعدش بچه

چون فقط بارداری نیس بعدش هم هست و ممکنه نشه خوند و بیفتی ترم هارو 

یکیم اینکه وقتی دانشگاه تموم بشه با خیال راحت تر میتونی واسه بچه ت وقت بزاری 

اینجوری همه چی هول هولکی ‌و بدون لذت میشه نه میفهمی دانشگاه چیشد نه طعم بچه داری میچشی 

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨

من یادمه ترم اول رفتم دانشگاه دوتا باردار تو خوابگاه داشتیم. بعدا که زایمان کردن فقط ۱۰ روز مرخصی بهشون دادن. این بنده خداها هم دیگه نیومدن خوابگاه و خودشونو ترددی کردن. هر روز از روستاشون بچه به بغل با مامانشون میومدن. مامانشون میرفت تو خوابگاه بچه رو نگه میداشت تا دختر بتونه کلاسشو شرکت کنه. بنده های خدا خیلی اذیت شدن.

عزیزم‌منم مثل خودتم اما تصمیم گرفتم درسو بخونم بعدش بچه چون فقط بارداری نیس بعدش هم هست و ممکنه نشه ...

جدی ؟

الان همسرم‌میگه قانون جوانی جدید نوشتن که دانشجو های باردار و مادرانی بچه زیر ۳ سال دارن میتونن غیرحضوری بخونن

2706