2733
2734
عنوان

زنداداشم گفت به بچت ادب یاد بده...

1043 بازدید | 46 پست

منو زنداداشم رابطه خوبی داریم اون یه کم حساسه فقط من یه پسر ۱۳ ساله دارم اوناهم چندساله ازدواج کردن و بچه ندارن بعضی هفته ها جمعه ها که تعطیلیم باهم میریم بیرون ناهار یا میریم پارکی جایی امروز من یه مقدار خرید کردم ولی چون دیر شد گفتم خورشتو ببریم بیرون بپزیم همیشه هم بهش میگم هیچی با خودش نیاره و خودم میبرم با خودم چون زنداداشم یه مقدار حساسه رو خرج کردن...بگذریم

من دستپختشو خیلی دوست ندارم با این حال ازش یه کم میخورم و کلی تعریف میکنم یعنی کلا دستپختشو هیچکس دوست نداره تو آشپزی یه کم ضعیفه وگرنه تو همه چی فوق العادس

گفت غذارو خودم درست میکنم منم گفتم باشه یه پسر ۲۰ ساله ای تو پارک بود که لباس باغبانی پوشیده بود از رفتاراش با مردم فهمیدم که لال هست یه گوشه پار روبرومون نشسته بود زنداداشم داشت غذا میپخت همینجور نگاش میکرد یجورایی با حسرت غذا که آماده شد زنداداشم غذارو کشید یهو پسرم گفت زندایی میشه یه کم غذا برای اون پسر بکشین لطفا زنداداشم گفت ولش کن داره خودشو لوس میکنه پسرم برگشت گفت اشکالی نداره من از غذای خودم براش میبرم نمیدونم چرا به زنداداشم برخورد گفت چرا پسرت احترام به بزرگتر حالیش نمیشه منم گفتم فکر نمیکنم رفتارش ایرادی داشته باشه اونم برگشت گفت چرا داره به دستپخت من دهن کجی میکنه

آخرشم با حالت قهر گذاشت رفت

دوستان بنظرشما رفتار پسر من مشکلی داشته؟

مشکل از اونه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی داداشم گفت باهاش بد حرف زدم

اونم داره غیر منطقی برخورد میکنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706