2733
2734
عنوان

زنداداشم گفت به بچت ادب یاد بده...

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 46 پست

چقدر آسمون ریسمون بافتی اسی

اونایی که بهشون خدا بچه نداده به شدت نازک دل میشن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درود به شرف و ذاتت با این بچه تربیت کردنت خیلیییییی خوشم اومد ایشالا همیشه سالم و همینقدر با شخصیت باشه 

پسرت کارش درست بوده 

اول زن داداشت حسودی می‌کنه بخاطر اینکه بچه ندارع دوم خودشم می‌دونه دستپختش تعریفی نداره نمیخاد توقع داره همه ازش تعریف کنن سوم توقع نداشته پسر شما با این سنش اندازه ی مرد ۳۰ ساله رفتار کنه و بگه از غذای خودم بهش میدم 

حس میکنم خیلیا بهش گفتن دستپختت خوب نیست و هی ب روش اوردن اینم فکر کرده پسرت برای اینکه غذا رو نخوره میخواد بده به اون یکی

حساس شده

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست

احسنت بہ پسرت کہ قلب مھربونی دارہ ب فرض اون آقا توان مالی برای خرید اون غذا داشتہ چہ اشکالی دارہ وقتی دارہ نگاہ میکنہ کمی از غذا رو بدی بھش تازہ چجوری وقتی ندی میخوای از گلوت برہ پایین ب نظرم پسرتو تشویق کن کھ ھمیشہ اینجوری باشہ

زنداداشتم ب نظرم چون دستپختش خوب نبودہ فکر کردہ پسرت از عمد میخواد بگہ دستپختت خوب نیست نمیخورم براش توضیح بدہ بگو ک پسرتون از روی حس انسان دوستانہ اینکارو کردہ اگر بازم قبول نکرد اون دیگہ مشکل خودش ھست

زن داداشت میدونست گند زده این سری هم واسه این بهونه پیدا کرد در بره😂😂😂

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹
2706