2733
2734
عنوان

کیا چادری اند یه لحظه بیاید خانم خوشگلا

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 64 پست
😂احترام و پرستیدن و یکی کردی؟!  خوب نیست. افکار زشتتو ب ننایش نذار😒 چادر ی پوشش سخته. از لح ...

افرین به قدرت کسانی که پس سختی میکشن! شما اگه صحبت کردن رو روش تمرین کنید حتما اجرتون بیشتر میشه! احترام رو با پرستش یکی نکردم عزیزم... ولی وقتی به چیزی قداست بدی حتما پرستیده هم میشه..

کیمیاگر شده ام ...
عزیزم من کلا بانظر بقیه کاری ندارم ولی مثلا شما به یک نفر علاقه ی خاصی دارید یایکی از عزیزاتون که ال ...

اونی که الان ما شرمون میکنیم پارچه ی چینی هست عزیزم... اونی که شما میگی لباس همون عزیز از دست رفته ست که برات عزیزه

کیمیاگر شده ام ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین به قدرت کسانی که پس سختی میکشن! شما اگه صحبت کردن رو روش تمرین کنید حتما اجرتون بیشتر میشه! اح ...

با کلمات بازی نکن😊رسما داری میگی چادر و کردن بت. چ ربطی داره؟ پس اونهایی هم ک ب احترام مردممون ک تو سقوط هواپیما مشکی میپوشن و غمگینن دارن اونا رو میپرستن. افکارتو اشتباهی بیان کردی. جای بازی با لغات بیشتر دقت کن ک چی میگی. وقتی چیزی *ارزش*داشته باشه پس ادم عاقل هم بهش ارزش میده و احترام میذاره. ✌️

لایک نکنید اه
تو این دنیا هرکس واسه خودش نظری داره هرکس واسه خودش واسه راحتیه خودش فتوا میده اما اگاهی کاملی از ...

ایشالا همه مردن ایران با هر مسلکی کنار هم با صلح و دوستی زندگی کنن عزیزم... فارغ از هر چیزی غیر از انسانیت 🌹

کیمیاگر شده ام ...
2728
با کلمات بازی نکن😊رسما داری میگی چادر و کردن بت. چ ربطی داره؟ پس اونهایی هم ک ب احترام مردممون ک تو ...

نه چادر بت نیست به نوع پوششه که کاملا اختیاریه و هر کس هم استفاده میکنه ازاده و هیچ کس حق نداره بهش بگه چرا،،، ولی کسی که مثل شما با کلمات بقیه بازی میکنه احتمالا دنبال قداست دادن هست...

کیمیاگر شده ام ...
با کلمات بازی نکن😊رسما داری میگی چادر و کردن بت. چ ربطی داره؟ پس اونهایی هم ک ب احترام مردممون ک تو ...

لباس مشکی همه جای دنیا رنگ غم و عزاست، بعضیا میپوشن و بعضیا حتی یه باند مشکی میبندن.. سعی کنید خیلی مسایل رو با هم قاطی نکنید، چون من گفتم چادر... نگفتم چادر مشکی

کیمیاگر شده ام ...
نه چادر بت نیست به نوع پوششه که کاملا اختیاریه و هر کس هم استفاده میکنه ازاده و هیچ کس حق نداره ...

قداست و چادر داره. سعی کن از جملاتم برا خودم استفاده نکنی. یکم خنده داره😁

اگ هر کسی حق داره ک چادر و انتخاب کنه پس بهتره شما اونطوری راجبش نظر ندی. اگ میبینی عمده مردم یا همه چادری ها ب این پوشش احترام میذارن. شماهم سعی کن مودب تر راجبش نظر مخالفتو اعلام کنی. اینجوری بهتره. ☝️

لایک نکنید اه
کاملا درست میگی ولی فقط جوابایی که بهت دادن 😑

امضات👌🏻👌🏻👍👍الان خیلی هم به کار میاد

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2738
لباس مشکی همه جای دنیا رنگ غم و عزاست، بعضیا میپوشن و بعضیا حتی یه باند مشکی میبندن.. سعی کنید خیلی ...

رنگ مشکی همه جا ب دو چیز شناخته شده. عزا و جذبه. شما روانشناسی رنگها رو اگ بخونی متوجه میشی ک چرا جذبه داره. و متوجه میشی فلسفه چادر چیه. رنگ مشکی حریم میاره. 

لایک نکنید اه
قداست و چادر داره. سعی کن از جملاتم برا خودم استفاده نکنی. یکم خنده داره😁 اگ هر کسی حق داره ک چادر ...

ببین عزیزم، من فقط این رو به شما میگم و میرم و اصلا هم اهمیت نداره که شما قبولش کنی یا رد... من اصلا قصد ندارم کسی رو که خودش رو به خواب زده از خواب بیدار کنم چون تقریبا غیر ممکنه... شما هم دعا کنید که میزان توی اون دنیا مدل لباس و رنگش باشه...

اینکه هر کسی حق داره چادر رو انتخاب کنه دلیل بر قداستش نیست... معنیش اینه که هر کسی هر لباسی رو که دوست داره میتونه بپوشه... 

ا

کیمیاگر شده ام ...
لباس مشکی همه جای دنیا رنگ غم و عزاست، بعضیا میپوشن و بعضیا حتی یه باند مشکی میبندن.. سعی کنید خیلی ...

الان شما مشکلت چیه ک هی داری چادر و بد جلوه میدی؟! 

هی میخای بگی مقدس نیس. هی سعی میکنی بحثای عهد بوق و راه بندازی ک چادر رنگ غمه و فلان. 

حقیقت اینه ک بد اون پوششیه ک نگاه ی مرد و  حتی اگ اون مرد هیز و چشم چرون نباشه بکشونه سمت خودش. بد اونه ک جوری تو خیابون لباس میپوشن و ارایش میکنن ک انگار همه جا مال اوناست و فقط اونان ک حق ازادی دارن. جوری ارایش میکنن ک ادم نمیتونه چهره طبیعیشونو تشخیص بده. 

اینا ک گفتم توی عرف و دین زشت و بد شناخته میشه. ن چادر ک شما میگی. 

لایک نکنید اه
اونی که الان ما شرمون میکنیم پارچه ی چینی هست عزیزم... اونی که شما میگی لباس همون عزیز از ...

اون یه نماد شده گلم.... قرار نیس که خود خودش باشه. هرکسی مشکل داره خب سرنکنه مارو که تو قبرشمانمیذارن وبرعکس... 

اون یه نماد شده گلم.... قرار نیس که خود خودش باشه. هرکسی مشکل داره خب سرنکنه مارو که تو قبرشمانمیذار ...

من که اصلا با چادر مشکلی ندارم عزی م، من مامانم چادریه 😄 دارم میگم از هر چیزی تو جاده دیدیم یه امامزاده نسازیم بعد خودمون بریم زیارتش

کیمیاگر شده ام ...
ببین عزیزم، من فقط این رو به شما میگم و میرم و اصلا هم اهمیت نداره که شما قبولش کنی یا رد. ...

😊بعله. میزان تو اون دنیا هم رنگ لباسه ک جذاب نبوده باشه. هم مدلش ک خارج از دستورات نبوده باشه.

انتخاب پوشش هم ب افکار و باورها برمیگرده. یکی دوسداره کاری ک خدا گفته رو ب بهترین نحو انجام بده. یکی دوسداره نفسشو اطاعت کنه و همونیو بکنه ک نفس بهش دستور میده. اینده ی این دو مدل اطاعت رو هم خدا گفته. اگ دوسداشتی راجبش تحقیق کن. ✋

لایک نکنید اه
2706