2737
2734
عنوان

کیا چادری اند یه لحظه بیاید خانم خوشگلا

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 64 پست
کاملا درست میگی ولی فقط جوابایی که بهت دادن 😑

مهم نیست اونا هم نظر خودشون رو میگن ولی احترام به پارچه یا یه نوع خاص لباس از نظر من با بت پرستی فرقی نمیکنه!!! 

کیمیاگر شده ام ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره   چطوری میزارید زیر روسری اینم نمیدونم هر کار میکنم مرتب نمیشه

همیییشه .

بجز  وقتی که شال بافت سر می کنم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731

چند سال پیش استفاوه میکردم

لبنانی میبندم با دوتا سوزن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
مهم نیست اونا هم نظر خودشون رو میگن ولی احترام به پارچه یا یه نوع خاص لباس از نظر من با بت پرستی فرق ...

👌👌👌👌

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2740
مهم نیست اونا هم نظر خودشون رو میگن ولی احترام به پارچه یا یه نوع خاص لباس از نظر من با بت پرستی فرق ...

😂احترام و پرستیدن و یکی کردی؟! 

خوب نیست. افکار زشتتو ب ننایش نذار😒

چادر ی پوشش سخته. از لحاظ فکری هم سخته. قدرت میخاد. کی بدش میاد هیکلشو همه ببینن. یا مثلا مانتوهای خوشگل و رنگی بپوشه و بقیه نظر بدن؟ اما کسی ک قدرت داره چادر و انتخاب میکنه. و از همه خایته های نفسش میگذره. چون این اونیه ک خدا میخاد. البت با مانتوهم میشه حجاب کامل گرفت. اما خودت باید خیاط باشی یا بدی کسی بدوزه. چون مانتوهای الان همممه بدن نما و جذابن. و بدرد حفظ پوشش نمیخورن. بیشتر برا جلب نظر هستن. شمام اگ نظرت مخالفه اگ درست بیان کنی بهتره. ینی چ بت پرستی😡

لایک نکنید اه
انیدوارم جدی نگین... این فقط ظاهره... من خیلی ادم متشرعی نیستم ولی اگه کسی واقعا شخصیت بزرگیه بهتره ...

تو این دنیا هرکس واسه خودش نظری داره

هرکس واسه خودش واسه راحتیه خودش فتوا میده

اما اگاهی کاملی از دین خودش نداره

این حمله که ححاب کامل مهم نیست  مهم دل پاکه یکی از همین فتوا هایی هست که بعضی خانم ها واسه خودشون میدن

منم ادم متعصبی نیستم  تازه هم میخوام چادری بشم

اما بعضی از تفکرات واقعا بی معنیه

واسه خودمون خوبه هاا

اما واسه ایندمون نه

من میفهمم شما چی میگی کاملا

اما درست نیست  باید هردو باهم باشه  

انشالله همه عاقبت به خیر بشیم

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
امضات😍(جمله اولش فقط.بقیشو نخندم اصن🙄)

❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
چند سال پیش استفاوه میکردم لبنانی میبندم با دوتا سوزن

سوزن ها چیه؟ 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
تو این دنیا هرکس واسه خودش نظری داره هرکس واسه خودش واسه راحتیه خودش فتوا میده اما اگاهی کاملی از ...

دین خودش رو متوجه نشدم یعنی چی! من فتوا ندادم عزیزم، اولا گفتم این نظر منه، ثانیا فکر کنم همیشه باطن ادما ارجح به ظاهرشونه... 

کیمیاگر شده ام ...

عزیزم من کلا بانظر بقیه کاری ندارم ولی مثلا شما به یک نفر علاقه ی خاصی دارید یایکی از عزیزاتون که الان پیشتون نیستن یا ازته دل دوسش دلرین یکیو چیزی که بهش تعبق داره و مهمه هم براتون ارزشمند میشه چادرم یه جور یادگاری از حضرت فاطمه ی زهرا س. 

سوزن ها چیه؟ 

سوزن روسری که تهش گردالو رنگی داره

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706