2737
2734

با سلام

هفته ی 33 بارداری ام جنین بیش از حد جابجا میشه اما در حین جابجایی وحرکت شکم درد میگیرم حرکاتش دردناکه .بنظرتون طبیعیه؟

خدایا شکرت

بله

من اينطور بودم چند شب قبل

بعد فهميدم چرخيده

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازمنم همینطوره بعضی وقتا قشنگ احساس میکنم با پاهاش هی میزنه تو رحمم نامرد چشم سفید😂

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2740
چه حس قشنگی انقد دوس دارم حرکت جنین رو تجربه کن😔

انشاالله ب حق این امام‌رضا ک‌من‌ازش حاجت‌گرفتم توهم‌حاجت بگیری و چنان‌ضربه هایی تجربه کنی ک‌اشک‌از چشات‌بیاد😁

خدایا مواظب پسر کوچولوم و دختر کوچولوم باش 😍
ازمنم همینطوره بعضی وقتا قشنگ احساس میکنم با پاهاش هی میزنه تو رحمم نامرد چشم سفید😂

ای جونم

چ دختر شیطونی😍

‌♥من حسابم ز همـہ مرـבم این شهر جـבاست...  من‌ امیـבم‌ به‌ خـבا‌ و‌بعـב‌ خـבا‌هم‌ به‌ خـבاست!🙂️
2706