2752
2734
عنوان

حرکات دردناک وشدید جنین درهفته ی 33 بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 8190 بازدید | 57 پست
انشاالله ب حق این امام‌رضا ک‌من‌ازش حاجت‌گرفتم توهم‌حاجت بگیری و چنان‌ضربه هایی تجربه کنی ک‌اشک‌از چ ...

ممنون گلم

مشهدی؟

‌♥من حسابم ز همـہ مرـבم این شهر جـבاست...  من‌ امیـבم‌ به‌ خـבا‌ و‌بعـב‌ خـבا‌هم‌ به‌ خـבاست!🙂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با اجازه استارتر🙏،من هفته ی چهارم و پولیپم دارم،از دیشب خونریزی دارم،کسی میدونه باید چکار کنم؟

وایسا حالا میگمت از دوستم ماپا بپرسم واست

خدایا مواظب پسر کوچولوم و دختر کوچولوم باش 😍
با اجازه استارتر🙏،من هفته ی چهارم و پولیپم دارم،از دیشب خونریزی دارم،کسی میدونه باید چکار کنم؟

مراجعه به دکتر حتما خیلی سریع

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

خونریزی خطرناکه

برو دکتر

‌♥من حسابم ز همـہ مرـבم این شهر جـבاست...  من‌ امیـבم‌ به‌ خـבا‌ و‌بعـב‌ خـבا‌هم‌ به‌ خـבاست!🙂️
دکتر که نیست تا پس فردا

استراحت کن انشاالله بهتر میشی برو دکتر عمومی حتماااا

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
استاتر لذت ببر از این روزا 

ی پسر دوونیم ساله دارم خیلی فضوله ن خواب و ن استراحت کافی دارم بارداری سختی دارم او وقتی باردار شدم هزار موارد ناجور نصیبم شد همش دعا میکنم هفته های مونده کی سپری شن زایمان کنم راحت شم

خدایا شکرت
دکتر که نیست تا پس فردا

عزیزم برو بیمارستان

اورژانس میفرستت بخش زنان اورژانسی معاینه بشی

هر چ زودتر برو

من دیر رفتم سقط شد😔

2706