2752
2734
عنوان

حرکات دردناک وشدید جنین درهفته ی 33 بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 8190 بازدید | 57 پست
ی پسر دوونیم ساله دارم خیلی فضوله ن خواب و ن استراحت کافی دارم بارداری سختی دارم او وقتی باردار شدم ...

ببخشید الان دیدم

لایکمو پس گرفتم😁

‌♥من حسابم ز همـہ مرـבم این شهر جـבاست...  من‌ امیـבم‌ به‌ خـבا‌ و‌بعـב‌ خـבا‌هم‌ به‌ خـבاست!🙂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مرسی عزیزم😍😍

پولیپ رحم‌داری؟ میگه اگر پولیپ‌رحم‌داره لکه بینی داره شیافت بزنه و استراحت مطلق باشه که خونریزیش و سریعا بره زایشگاه بیمارستان 

خدایا مواظب پسر کوچولوم و دختر کوچولوم باش 😍
وای خدا 😭😭

تا وقتی بری دکتر استراحت کن

من احمق هم خونریزی داشتم هم مث خر پله پایین بالا رفتم

هیچ احدی هم بهم نگفت دختر خنگ پاشو برو دکتر😔

‌♥من حسابم ز همـہ مرـבم این شهر جـבاست...  من‌ امیـבم‌ به‌ خـבا‌ و‌بعـב‌ خـבا‌هم‌ به‌ خـבاست!🙂️
نفهمیدم عزیزم

نوشتی لایک نکنید خواهشا

میگم من حواسم نبود لایک کردم

الان دیدم نوشتی لایک نکنین

لایکمو پس گرفتم😂

منم اصلا نمیدونستم خطرناکه منتظر بودم شنبه بشه برم دکتر ،برات دعا میکنم

مرسی عزیزم منم برات دعا میکنم نی نیت صحیح و سالم بیاد تو بغلت

2706