2733
2734
عنوان

چرا بعضی ها انقدر انرژیشون مخربه

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 49 پست
متوجه شدم ولی خودتو تا ننداختی تو مرداب مشکلات اون و پاگیر نشدی از همین الان بشدت فاصله بگیر. پشیمون ...

حالا نمیدونم چرا اعصابم انقدر ریخته بهم رفیق صمیمیم دلخور شده چرا کمکس نمیخوام بکنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بببین از وقتی اومدم خونه ناراحتم شدید دوسه روزه حسابی فکرم درگیر  شده

ولش کن بهش فکر نکن من مردم تا از دستش خلاص شدم بخدا بیچاره ام کرد 

همش نق و غر و انرژی منفی 

هرچی بهش راهکار میدادم فایده نداشت 

تازگی حسودیش گل کرده بود داشت بدبختم میکرد

کاس خونش نمیرفتم کلی انرژی ازم گرفته 

حالا اگه تو رودرواسی هی باهاش رفت و آمد کنی کلا میشی کم. کم عین اون

و اینم بدون آدم های مشکل دار  و افسرده.... خیلی حسود میشن ‌‌و بعدا بطور غیر علنی و غیر واضحی جلوی پیشرفت و خوش‌بختی تو میگیرن 

صدای خر و پف شوهرم دیونم کرده
2731
حالا نمیدونم چرا اعصابم انقدر ریخته بهم رفیق صمیمیم دلخور شده چرا کمکس نمیخوام بکنم

بنظرم خیلی جدی و محکم بگو اصلا در توان من نیست رفیقت یکم ناراحت باشه کمتر اهمیت داره تا خودت بعدا یه عمر ناراحت بشی. 

صدای خر و پف شوهرم دیونم کرده
2738
ولش کن بهش فکر نکن من مردم تا از دستش خلاص شدم بخدا بیچاره ام کرد  همش نق و غر و انرژی منفی&nb ...

من از دست رفیقمم ناراحت شدم که این دخترو واسه کار معرفی کرده هی میگه ادم خوبیه والا مگه همه چیز به خوبی ادمهاست

چون‌ دقیقا برای خودم چند بار پیش اومده این اتفاق و صدمات بدتری واسه خودم آدم داره 

اره ادم میره محبت کنه کباب میشه گفتم مشاوره باهات نمیام از نظر ذهنی ارامتر شدم

من از دست رفیقمم ناراحت شدم که این دخترو واسه کار معرفی کرده هی میگه ادم خوبیه والا مگه همه چیز به خ ...

به این دوستت هم اعتماد نکن 

حتما میخواد طرفو از سر خودش وا کنه بندازه به تو 

اگر دوستت واقعا خوب بود ،حرفت درک میکرد و ناراحت نمیشد 

اینو از من بشنو که از دوتا از صمیمی ترین دوستام ضربه خوردم که هنوز که هنوزه باورم نمیشه

بنظرم خیلی جدی و محکم بگو اصلا در توان من نیست رفیقت یکم ناراحت باشه کمتر اهمیت داره تا خودت بعدا یه ...

اخه رفیقم چرا خودش براس کاری نمیکنه گفتم تو باهاش برو پیش مشاور خونش کرجه میگه سختمه تهران نیستم خوب با مترو بیار بببرش

2706