2733
2734

واقعا خودم درک‌نمیکنم خیلی رفتار بدی دارم بخدا

اصلا نمیخوام سختی‌ یا کارم بیوفته گردن کسی امروز ی حال افتضاحی داشتم از شدت درد و‌خونریزی هی تحمل کردم ک‌شوهرم‌اذیت نشه خوابش‌کامل بشه بیدارش کنم یدفعه باباش زنگش زد بیدار شد همون موقع بهش گفتم پاشو‌بریم‌بیمارستان‌اومدیم بیمارستان یکم طول کشید همش ناراحت بود‌اون‌اذیت میشه پشت در علاف شده بهش گفتم برو خونه من اصلا مشخص نیست چی میشه بستری شدم گفت زنگ بزن مامانت بیاد گفتم باشه ولی نمیخواستم زنگ‌بزنم اصلا دلم‌نمیخواس مامانم اذیت بشه خودش متوجه‌شد زنگ نمیزنم زنگ‌زد مامانم‌ک‌برو‌همراهش باش ب زور مانانم راضی کردم رفت خونه اصلا دوست نداشتم‌اینجا اذیت بشه ب ی سختی با درد و سرم ب دست دارم کارای بچم‌و‌میکنم‌اوردمش بیمارستان پیش خودم ولی نمیخوام‌کسی کمکم کنه ک شرمندش نشم خیلی اخلاق بدی ک حتی اگ‌کسی بهم‌پیام بده خبرم و‌بگیره من خجالت زده میشم دلم میخواد یجور‌جبران کنم ب همه خوبی میکنم اصلا دسوت ندارم کسی بهم‌خوبی‌کنه‌ک‌شرمنده بشم

از وقتی زایمان کردم همش خودم پامیشم جارو‌برقی میکشم کار میکنم نکنه مادرشوهرم یا مامانم‌انحام بدن اذیت بشن 

یا هی میگن برات کباب کنیم میگم‌ن نمیخواد چون‌روم‌نمیشخ جلو‌اونا چیزی بخورم صب ن صبونه خوردم تاظهر ن چیزی قندم افتاده ناخار اوردن اصلا نتونستم بخورم چون مامانم گشنه بااسترس اومده بود بهش گفتم من خوردم‌سیرم‌کامل‌نمیخوام‌تو‌ بخور میخواستم بفرستمش بره خونه تشنه بودم ابمیوه میخواستم روم‌نمیشد بگم همینکه رفت خودم سرم‌بدست بچم و سپردم دست پرستار رفتم طبقه پایین یکم ابمیوه و‌خوراکی‌خریدم‌اومدم 

شوهرمم اصلا متوجه نیس ک خودش بخره بیاره کلا دلم گرفت ک هیجوقت بااین رفتارم نمیتونم ارامش داشته باشم ک یکم ب‌خودم‌برسم یکم هوا خودم و‌داشنه باشم کل عمرم خجالت زدم انگار

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی عزیزم.ولی ادما برا همین ساخته شدن که کنار و همیار هم باشن بخصوص همسرت و خانوادت نباید شرمنده باشی این حق توئه.همونجور که موقع سختیا خودت بهشون کمک میکنی

انسان دوستی همینه ک آدم ب همنوع خودش کمک کنه نباید انقد حساس باشی که بقیه ناراحت یا اذیت میشن

2731
عزیزم الان به خودت فشار بیاری بعدا هزارجوردردومرض میاد سراغت بخدا هیچکسم ازت تشکرنمیکنه قدر خودتوبدو ...

دقیقا 

صب خیلی غک‌اومد‌رو‌دلم‌وقتی دیدم انقد ازم داره دفع میشه و‌خونریزی طوری ک‌انکار سقط کردم بزور تونستم‌خودم از سرویس اتاق برسونم‌ک‌ب شوهرم‌بگم ولی دلم‌نیومد باز رفتم‌توسرویس هی تحمل‌کردم‌همینکه‌دیدم‌ گوشیش زنگ‌خوردب بدبختی‌رسوندم‌خودم‌تو‌اتاق‌گفتم‌بریم‌بیمارستان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

منم یکم این جوری ام. ولی البته نه در این حد!

ولی بعداً میبینی چه ظلمی به خودت کردی 

منم بعد زایمان زود پاشدم به خودم نرسیدم باید چکاپ و دکتر میرفتم و نرفتم. و نتیجش شد کمر درد شدید و کم‌خونی و کم آوردن نفس و....

بزار کمکت کنند خوب عوضش اونا هم روزهای سختی که دارن تو کمکشون می‌کنی.

یکم رو خودت کار کن. مامانت به تو کمک کنه خیالش راحت میشه . اگر نذاری کمک کنه بدتر ناراحت میشه اینم در نظر بگیر عزیزم 

الان بدنت ضعیفه نیاز به کمک داری چرا باخودت اینجوری میکنی

تو این روزها وسختی ها خوانواده وشوهرت کمکت نباشن کی میخواد باشه 

همسرت اگه یکم کم بخوابه هیچی نمیشه ولی تو با اون حجم خونریزی خدای نکرده بلایی سرت میاد 

دلسوزی های الکی رو بزار کنار ، بزار یکم کمکت کنن به فکر خودت وبچت هم باش

آخه چرا شما هم به وقتش جبران میکنی چرا دلت برای خودت نمبسوزه زایمان کردی شوخی نیست که. اینجوری فقط ب ...

دقیقا ولی نمیدونم چرااینطوری رفتارم حس خوبی ندارم‌امروز ی طوری خودم یکار کردم کسی دیگ‌مراقبم‌نباشه بگن قویم بگن درد ندارم 

روزای اول زایمان ساعت۴صب لرز شدید داشتم ولی تنهاتو‌اتاق بچم‌نگه داشتم ب مامانم و‌مادرشوهرم هیچی نگفتم انقد سخت بزور خودم و‌بچم بردم زیر پتو‌بهش شیر میدادم یکم‌تکون میخورد پتو‌میرفت کنار مث‌چی‌میلرزیدم دیگ‌ساعت۶حالم بد شد مجبوری گفتم‌بریم‌بیمارستان 

این روزا اگ‌ماشین خودم‌ بود بخدا ب کسی نمیگفتم‌تنها میرفتم بیمارستان 

برا زایمان شوهرم‌نبود بهش نگفتم‌نکران نشه رفتم بیمارستان راسمان کردم ابجیم ب شوهرم‌خبر داد ک‌تموم شد زایمان کردم

من حتی یکی از رفتارم یا مهربونیم تعریف میکنه دلم‌میخواد کلی بهش محبت کنم یا دلم میخواد دیگ‌ادامه نده از خجالتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان بدنت ضعیفه نیاز به کمک داری چرا باخودت اینجوری میکنی تو این روزها وسختی ها خوانواده وشوهرت کمک ...

و همین رفتارام باعث شده‌همه هی بگن انقد خوب راحت زایمان کرد اصلا اذیت نشد هیچکس نفهمید چند شب مث‌چی لرز داشتم‌چندشب چقد حالم بد شدو‌تاصب اشک ریختم‌تنهایی 

بدم‌میاد ازخودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم یکم این جوری ام. ولی البته نه در این حد! ولی بعداً میبینی چه ظلمی به خودت کردی  منم بعد ز ...

واقعا درک‌نمیکنم‌خودم بدم‌میاد از این هم بی توجهی ب خودم

حاضرم جون بدم ولی ی لحظه سختی ب مامانم ندم 

مخصوصا از وقتی بابام فوت شده فکر‌کن غم دنیا رو‌دلم چقدر اشک‌میریزم چقد اذیت شدم تو بارداریم ک‌بابام فوت شد ولی همه کاری کردم یکم‌مامانم اروم بشه بمیرم برا دلش 

حتی ی حس خیلی بدی ب بابام گرفتم همش باهاش دعوا میکنم ک چرااینجوری کرد چرا تنهامون گذاشت ک مامانم عذاب بکشه😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان کمک بگیر بخودت قول بده بعدا جبران کنی، و مطمئن باش میکنی.  ما آدما کمکامونو بهم قرض میدیم ...

همه رفتارای گندم برمیگرده ب عزت نفس و‌اعتماد ب نفس کوفتیم ک‌صفره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و همین رفتارام باعث شده‌همه هی بگن انقد خوب راحت زایمان کرد اصلا اذیت نشد هیچکس نفهمید چند شب مث‌چی ...

تو ارزش وجودی خودتو نمیبینی و عزت نفست پایینه برای همین اینقدر خجالت زده میشی که از کسی کمک بگیری

الان تازه زایمان کردی ،وقت درست کردن این موضوع نیست

فقط هرموقع خواستی خودت یک کاری رو انجام بدی تمام زورت رو بزن و به همسرت و بقیه بگو و دیگه به این نگاه نکن که اونا اذیت شدن

تو این روزها باید خودتو تقویت کنی تا 40 روز که بدنت کم کم به شرایط قبل برگرده مواظب خودت خیلی بیشتر باش

و همین رفتارام باعث شده‌همه هی بگن انقد خوب راحت زایمان کرد اصلا اذیت نشد هیچکس نفهمید چند شب مث‌چی ...

چرا بدت بیاد خوشگلم

تو مهربون ترین قلب دنیا رو بهت داده خدا

باید این نعمت قشنگ رو شکر کنی،مهربون😍😊

تو یکی از مهربون ترین ها و با گذشت ترین انسان های رو زمینی

و اگه زمین شما مهربونا و با درک ها و دلسوز ها رو نداشت

گرگای جامعه تا بحال همه رو دریده بودن

و دنیا جز یک مشت سنگ دل باقی نمی موند

به خودت و رفتارای قشنگت ببال و افتخار کن

که تو یکی از بنده های با محبت و دوست داشتنی خدایی😍

انقد خودتو تحقیر نکن جاااااانم

اینا حرف شیطونه...که کارای بزرگ‌و محبت آمیزت رو بی ارزش نشون میده 

الانم چون تازه زایمان کردی..بعضییییی وقتا مستعد افسردگی یا غصه دار شدنی ...ولی من میدونم که تو چقدر قوی ای

و به این حس غصه،پر و بال نمیدی و میزنی تو سرش🥰

ولی قشنگم...میدونستی آدما خوووووشحال میشن اگه

همسر یا دختر شون ازشون درخاستی داشته باشه؟

انقدددد خوشحال میشن که بتونن یه کمکی یا کاری برا عزیزان شون کرده باشن...خصوصا شوهرا...خصوصا پدر مادر و خاهر برادرا

تو به اونا درخاستت رو بگی بخدااا خوشحال میشن

اصلا دقت کردی آدم بعد اینکه ی کمکی به یه آدم حتی غریبه میکنه چقدددد انرژی داره و ثواب یا انرژی کارش هم ب خودش برمیگرده؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
2706