2737
2734
عنوان

بیاین از تجربیات و سیاست هایی که یادگرفتم بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6783 بازدید | 385 پست
نازگل جان شما که میگی اگه اونا هدیه ارزون برات خریدن ما هم ارزون بخریم.،آخه چطوری؟ وقتی همسرم خودش م ...

هدیه هم که میخری نیازی نیست به شوهرت بگی چندخریدی حتی الکی یه قیمت بگو البته یه قیمت صایع نگیا که اگه یه موقع فهمید این جنس قیمتش کمتره بتونی یه جوری جمعش کنی که نه این یه کم جنسش فرق داره یا قیمتا تو مغازه ها فرق داره بعضیا گرونتر میدن بعضیا ارزونتر حالا به تناسب موقعیت خودت یه جوابی بدی

یا مثلا من خودم تنها خونه مادر شوهرم برم برام غذای نونی ساده درست میکنه مثله عدس اینا ولی شوهرم باشه ...

شماهم غذای خوب درست نکن و بدون شوهرت واسه ناهار وشام اونجا نمون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای گلم دوروزی نتونستم بیام الان اومدم کلی پیام بود چندتا رو جواب دادم الان خسته شدم بقیه ش هم انشاالله بعد میخونم اگه راه حلی داشتم جواب میدم. هرکسی واسه هر مشکل دوستان که راه حل ونظری داره بگه تا انشاالله به کمک همدیگه بتونیم زندگیمون رو سر وسامون بدیم و از دست قوم ظالم راحت بشیم و شوهرمون همونی بشه که میخوایم

برادرشوهرت یا خیلی ببخشید احمقه یا ازعمد واسه اینکه دعوا راه بندازه که تو جواب بدی و تورو پیش شوهر و ...

وای نازگلللللل راست میگی😢😢😢 کاش اینجور که تو گفتی میگفتم😢😢😢😢😭😭😭قبلا همینطور بودم از روی سادگیم ولی حالا از بس متنفرم دلم میخواد شمشیر در بیارم بزنم بکشمشون

البته لحنم  ملایم بود.

اره شوهرم گفت داداشم میخواست تو جواب بدی و تو رو خراب کنه.تو هنوز نشناختیش😥😥

خواهراشم همینن خیلی موذی😢

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2728
حس تنفرت رو درک میکنم ولی به مرور درست میشه و میتونی نقش بازی کنی منم همینطور بودم ولی خیلی روخودم ک ...

کاش بتونم.خوبه که حالمو میفهمی.حداقل ناامید نمیشم و میگم پس بعدا منم شاید بهتربشم.

افرین بهت.منم قبلا خودمو میزدم به نشنیدن ولی حالا حماقت کردم.باید مدام با خودم تکرار کنم  که فراموشم نشه.گاهی سکوت بهترین جوابه.👌

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
به روشوهرت نیار که فهمیدی مامانش گفته و باهاش لج نکن خودش اینقدر به حرفشون میشه و تو چیزی نگی خودش ک ...

این پستتو ده بار خوندم.باید پستاتو چندبار مدام بخونم وتکرار کنم ویادداشت کنم تا تو ذهنم ثبت بشن.

واقعا گل میگی.نکنه روانشناسی؟

واقعا همممش درسته.اونا منو با خونه بابام میچزونن.حتی شوهرم.من باید بی تفاوتی پیشه کنم.باید شوهرمو بکشم با مظلوم بودن طرف خودم.

من از پس زبون اونا اصلا وابدا برنمیام.به حد اونا موذی وحاضرجوابم نیستم.پس باید جور دیگه عمل کنم واونم سکوت وحاضرجوابی نکردنه.

کاش میتونستم کاری کنم کمتر ببینمشون.😢

اگه گفت وظیفتونه برید بگو مادرجون درسته شما درست میگید بالاخره همونجور که وظیفه خواهره به برادرش سرب ...

بچم ۴۰روزش بود اون موقع که تعریف کردم.شوهرمم سرکار بود.البته اگه بود هم میگفتمم فایده ای نداشت چون به شدت میترسه ازشون.مثلا حاضره ما مریض بشیم ولی مادرش پشت سرش حرف نزنه یا خواهراش(نمیدونم چقدر واهمه داره که بقیه چی میگن راجع بهش یا میگه مسخره ام میکنن و...)

منطورم اینه که اینا خیلی دروغگوان.حرف من اصلا بد نبود ولی یه عالمه گذاشته بودن روش و گفته بودن.

بچه من ۲ماهه بود همین مادرشوهر وخواهرشوهرم زحمت کشیدن با بچه هاشون اومدن خونمون.ساعت۹شب.بچه منم به شدت بی قرار و...(از دخالتاشون واینو بده واونو بده و ...بگدریم)بچه من ساعت۱۰میخوابید بعد نصف شب پا میشد به خاطر کولیکش تا صبح گریه.اگه ده نمیخوابید گریه هاش چندین برابر میشد چون هم خسته بود وکلافه همم دل درد.دکتر گفت حداقل مثلا زود بخوابونش که وقتی دلش درد میگیره دیگه انقدر به خاطر بیخوابی کلافه نباشه.اقا اینا نشستن و این بچه رو هم هی نوک زدن.هی گفتن نمیخواد بخوابونیش و...تا ساعت۱۲ونیم بودن.

این بچه تا ساعت ۴صبح فقط گریه کرد.انقددددر که دیگه من باهاش گریه میکردم.جیغ میزدا.فرداش ما رفتیم خونه مادرشوهرم خواهرشوهرامم بودن گفتن بچه خوابید دیشب خوب؟گفتم نه تا ساعت۴گریه میکرد ونخوابید(خداشاهده عینا همین جمله تازه با ابخند وبدون دلخوری و...)

وااای نازگل جنگی درست کردن که اره زنت گفته اینا اومدن بچه نخوابید و...نمیدونی چه دعوایی بین من وشوهرم شد وباعثش خواهرشوهرای بدجنسم بودن.واگذارشون میکنم به خدا.چقدر دروغگو.چقدر بدجنس.از وقتی زایمان کردم انققققدر حسادت میکنن انقدر دروغمیگن‌که شوهرم بعد فهمیددروغ گفتن(البتهاصلاواکنش نشونندادو خودشوواسشونمیکشه توظاهر)

باید اول اونقدر واسش خرج بوجود بیاری غیرمستقیم که دیگه زورش بیاد خرج اونا کنه. و حتی واسه خودت پس ان ...

چه بهونههایی؟منم دلم میخواد نبینیمشون😔

2740
دوستای گلم دوروزی نتونستم بیام الان اومدم کلی پیام بود چندتا رو جواب دادم الان خسته شدم بقیه ش هم ان ...

خداخیرتبده عزیزم.راهنمایی هات عالی هستن😘😘

دست گلت درد نکنه فدات شم.

باید اول اونقدر واسش خرج بوجود بیاری غیرمستقیم که دیگه زورش بیاد خرج اونا کنه. و حتی واسه خودت پس ان ...

آخه مثلا خیلی بهش میگم واسم طلا بگیر و نمیگیره میگه ندارم الان چند وقتی هست دارم رومخش کار میکنم واسم یه تیکه طلا بخرم خدا کنه بشه

دوستان تاحالا شده ان قد متنفر شید از خانواده شوهر که حتا نتونین قیافشون تحمل کنین

من الان همین وضعیتم😥

منم همینم😢😢😢

اونوقت چه اقداماتی انجام میدی؟