2733
2739
عنوان

اگه کسی که دوسش دارین بهتون بگه جوش جوشی

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 54 پست
اینجور ادما فقط دوس دارن خودشون شوخی کنن دوس ندارن باهاشون شوخی بشه اگ تو ی همچین حرفی بزنی واویلا ...

دقیقا یه مورد داریم هرچی دلش میخواد بارت کنه تو شوخیای خرکیش میندازه بهت و هر هر میخنده

ولی کافیه یه شوخی ریزی بکنی یک دهنی از بقیه سرویس میکنه میگه اصلا دیگه نمیخوام فلانی و ببینم!! 

حیف که نمیتونم به آرزوش برسونمش هه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم جوشا منبع روانی دارن خواهرزاده من یه مدت وحشتناک شده بود صورتش به مدت دوسال درگیر شدید شده بود ...

کاش منم شوهر کنم. جوشام خوب شن🤣🤣 خسته شدم ازشون

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
2731

برا من پیش اومد من دیدم یه جا از بدنش یه جوری شده گفتم چرا اینجوریه اینجا اون لحظه حرفی نزد گفت مدلش همینه بعد یکم ک گذشت استین کوتاه پوشیده بودم برگشت گفت هههه توام بدنت دون دونه .یکم جای جوش بود ک رفت خبلی ناراحت شدم بعدا عذر خاهی کرد 

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

شوهر من‌وقتی دوست بودیم بهم میگفت موتور جوش من میخندیدم وقتی هم همو میدیدیم همونا رو بوس میکرد میگفت قربون جوشهای خوشگلت برم خُلُ چِل 😂

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2740

دقیقا خاستگار قبلیم با این که قیافش شبیه کدو تنبل بود ولی خودشو فوق العاده زیبا میدید 🤮🤮🤮🤮

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
دوست پسرم قد كوتاهه تپله يبار بهش گفتم خرس بامزي منم لاغرم و قدبلند اونم گفت چوب شور بيشعور خي ...

چیزی که عوض داره گله نداره جیگر

خخخخخ ان شاء الله هم شوهر خوب میکنی هم پوستت خوب میشه. به نظرم راکوتان خیلی خوب تاثیر میذاره استفاده ...

چرا آنزیمای کبدم رو برد بالا . قط کردم

2706