2733
2734

با شوخی پوستتون و معایبتون رو به روتون بیاره مثلا من میخوام ببینم زشتا چجوریه توام زشتی با پوست جوش جوشیت با خنده💔😔😔😔

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ وقت باهاش ادامه نمیدادم، همیشه دکتر هولاکویی میگه با آدمی که اینجوریه کات کنید، چون قطعا تو خودت قبل از اون جوشهاتو تو اینه دیدی نیازی به تکرار کسی دیگه نداری

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
خندم گرفت ببخشید🤣یه دوست جوش جوشی داشتم الان متخصص پوست شده . قشنننگ پوستش شده آینه

😔😔😔😔 کاش میشد منم خوب شم 

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

😐 منم عیب اونو میگم

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2738
هیچ وقت باهاش ادامه نمیدادم، همیشه دکتر هولاکویی میگه با آدمی که اینجوریه کات کنید، چون قطعا تو خودت ...

واقعا به همین راحتی 😔

هعی خدا

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
اینجور ادما فقط دوس دارن خودشون شوخی کنن دوس ندارن باهاشون شوخی بشه اگ تو ی همچین حرفی بزنی واویلا ...

دقیقا خودشو بی عیب و ایراد و بهترین میبینه😔😔

احتمالا فیلم گلپری ندیده؟؟ا  لبته شاید از دوست داشتن باشه مث حسن ک ب ارتمیس میگفت 

کک مکی

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
😔😔😔😔 کاش میشد منم خوب شم 

عزیزم جوشا منبع روانی دارن خواهرزاده من یه مدت وحشتناک شده بود صورتش به مدت دوسال درگیر شدید شده بود بعدش راکوتان خورد و استرساشم کم کرد الان پوستش خیلی تمیز شده فقط یه کوچولو جاشون مونده. اینم بگم تو همون موقعی که صورتش پر جوش شده بود با شوهرش اشناشد و ازدواج کرد اعتمادبه نفسش عالی بود