2737
2739
عنوان

اگه کسی که دوسش دارین بهتون بگه جوش جوشی

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خوب شدم پوستم افتضاح بود 

چطوری خوب شدی عزیزم؟

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2731
فدادون 😍😍😍😍😍😍.‌ قابل نداره واس شوما😁😁😁

مـــــرسی 😃

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
ها؟

خودت نوشتی واسه اثبات حرف باید تو نی نی سایت عکس گذاشت.

حالا عکس یا فیلم گفته دکتر هلاکویی رو بزار

خخخخخخخخخخخخخخخ

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
خیلی دلم میشکنه واقعیت 

منم دلم شکست دیگه😔

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2740
خودت نوشتی واسه اثبات حرف باید تو نی نی سایت عکس گذاشت. حالا عکس یا فیلم گفته دکتر هلاکویی رو بزار ...

😅😅😅😅😅

والا من از شبکه تین تیوی دنبال میکردم، ۵ شنبه شبا نشونش میداد جایی دانلود نکردم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی